Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonnal lehet szóvetséget...

Démonnal lehet szóvetséget kötni? (és ha igen mi rá a mód, hogyan lehetséges) (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan démonnal szeretnék szövetséget kötni, aki védelmez és szerencsét hoz, és nem a lelkemből kér, nem is a testemből és nem a szereteim lelkévől és életéből, olyan démonnal akarok szövetséget kötni, aki nem az első gyermekem életét kéri.. stb...


Olyan démonnal szeretnék szövetséget kötni, akivel kölcsönös tiszteleten alapuna a szövetségünk. Cserébe én hittel fizetnék a létezéséjért....


Presze érdekel az is, hogy olyan démonnal akarnák szövetséget kötni amelyik erőt és tudást adna stb...


Letisztáznám, hogy a démonok léteznek volt testen kivüli élményem, tehát a lélek is létezik... Felülről láttam magam, tisztán láttam a kórházban a nővéreket a testemet, stb...


A válaszokat köszönöm...


Esetleg ha valaki már kötött szövetséget, ő mit tud erről modnani?


2012. júl. 20. 15:22
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
kis buta naív csacsi kislány. Nem akarsz előtte mustármártásban meghemperegni? Úgy tudom szeretik a démonok az ízletes falatokat. NYAM!
2012. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Aki démonnal köt szövetséget, az csak is nagyon sötét lelkű ember. Miért akarsz szövetséget kötni démonokkal? Azért, hogy elszívják az energiádat, hogy lehúzzanak, megbetegítsenek. Ők nem tisztelik az embert, rabszolgaként tekintenek rájuk, Akik tényleg segíteni tudnak azok az angyalok. Miért nem angyaloktól kérsz segítséget? Ők tudnak igazán védelmezni. Minden embernek vannak angyalai akik védelmezik. Annyi angyalt lehet megidézni, attól függ, hogy melyik életterületeden szeretnél változtatni, hogy jobb legyen. Említetted, hogy volt testen kívüli élményed, és az, hogy visszatért a lelked a testedbe, az is a te védelmező angyalodnak köszönhető, aki nagyon erős. Egy jó tanács: démonok helyett inkább angyalokkal foglalkozz.
2012. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Ilyen szellemifogyatékos emberek is vannak még !

De hogy ne legyen off mond ezt : DÉMON DÉMON DÉMON GYERE ELŐ GYERE ELŐ KÖSSÜNK SZÖVETSÉGET S ADOK A LELKEMBŐL !

2012. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Felejtsd ez a démonokat !! engem nem hagynak békén pedig soha nem hívtam őket.. csak az a gond hogy én látom is őket.. hallom is .. érzem is.. valami borzasztó azt látni hogy valami fekete besuhan az ajtómon .. aztán bökdös meg ilyenek.. lökdösnek .. felébresztenek álmomból ..borzasztó.hidd el..a démon a szendvedésból, negatív energiákból nyeri az erejét .. a démon nem fog téged tisztelni. ezt garantálom. !!
2012. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
61%
Előző: A démonok nem csinálnak ilyet, ők Istenek. Vagy angyalok zaklatnak, mert spirituálisan fejlődsz, és visszaakarnak tartani a lelked fejlesztésétől, vagy valami más entitás zaklat, de ne nevezd démonnal.
2012. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Én őszintén nem értelek titeket emberek látott valaki démont vagy angyalt esetleg istent? Igen? Akkor mivel bizonyítod? Szerintem ha jobbá akarod tenni az életed akkor azt ne egy csodától várd hanem tegyél érte. Persze az ha hiszel valamiben az nem rossz mert sok olyan embernek segített akinek félrecsúszott az élete de szerintem ez nem angyaloknak és démonoknak köszönhető hanem az emberi akartnak.
2012. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim válasza:
100%
Amúgy, aki olyanokat ír, hogy rosszak meg trükköznek, az mégis honnan a pikulából tudja? Mert nem hiszem hogy találkozott velük, csak mint a birkák elhiszi amit a keresztény (tudjuk milyen igazságos és szent, lásd keresztes háborúk) vallás mond. És most jön, hogy arról nem a keresztény isten tehet, hogy ilyenek a papok. Kérdem én, mi a bizonyíték arra, amit a biblia mond. Honnan a fenéből tudjátok szent keresztények hogy ki írta a bibliát (zsidók). A kedves kérdező meg inkább az érem két oldalát is nézze meg, érvényes ez a többiekre is, mielőtt telefröcsögné a hülyeségeivel az oldalt. Láss is ne csak nézz. Honnan tudod, hogy nem angyalok okozzák-e a megszállásokat???
2012. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
onnan veszem hogy démon hogy az angyalok és egyéb fénylények nem feketék !! és nem dobálóznak a holmimmal, nem ijesztgetnek, nem zörögnek és nem próbálnak meg ártani nekem. és én látom mindezt szóval tudom mi a rossz és mi a jó..
2012. júl. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Hát ez durva, és akkor miért van, hogy ezeket a gonosz dobálòzòs démonokat még nem sikerült hitelt érdemlöen fel venni videóra?Nem kotekedés, de ha vannak és ilyen ultrabrutál természet fölötti lények, akik energiát rabolnak, és úralnak ha akarnak, akkor miért bujkálnak? Szerintem ez csak azt bizonyitja, hogy nincsenek, vagy oltári puhanyok es csak a gyenge hitetlen embereket tudják zaklatni!
2012. júl. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Nézzük szakszerűen tárgyalva.


"Hármas, én már kötöttem istennel szövetséget, mivel hiszek benne és imátkozom hozzá."


Ezek ütik egymást ! Ha démonnal szövetkezel Isten kihátrál mögüled és ez fordítva is igaz. Nem harcolhatsz egyszerre a várvédők és ostromlókoldalán is.


"Igen azt hiszem hogy tudnám úralni a démon erejét és hatalmát, mivel erős lelkem van..."


Ez nem fog menni.


"Olyan démonnal szeretnék szövetséget kötni, aki védelmez és szerencsét hoz, és nem a lelkemből kér, nem is a testemből és nem a szereteim lelkévől és életéből, olyan démonnal akarok szövetséget kötni, aki nem az első gyermekem életét kéri.. stb... "


Ilyen nincsen.


"Olyan démonnal szeretnék szövetséget kötni, akivel kölcsönös tiszteleten alapuna a szövetségünk. Cserébe én hittel fizetnék a létezéséjért.... "


Köss angyallal szövetséget vagy biztosító társasággal.


"Presze érdekel az is, hogy olyan démonnal akarnák szövetséget kötni amelyik erőt és tudást adna stb... "


A démonok csekély értelműek, de ha megszállnak erős leszel, de az már nem te vagy.

2012. júl. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!