Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Érdemes lenne üzletelni egy...

Érdemes lenne üzletelni egy démonnal ezért?

Figyelt kérdés
Nos, ha netalántán tényleg léteznek démonok, és lehetne velük üzletelni, megérné?Azt szeretném, ha Magyarország újra olyan lenne mint fénykorában vagy jobb, persze a trianont nem lehet felülírni és nem is muszáj, elég lenne ha gazdaságilag jobb lenne az ország, és MINDEN itt élő MAGYAR (vagy aki annak vallja magát) gondtalanul megélhetne!Ezen sokszor elgondolkoztam és komolyan gondolom, ha lehetséges!Várom bárki válaszát, hogy mit gondol!(ha bárki megkérdőjelezi, hogy komolyan gondolom-e dühbe gurulok :) )

2013. júl. 24. 22:48
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
A démon nem kötne tisztességes üzletet.
2013. júl. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Nos ha jól tudom akkor a démon az nem egy olyan entitás akivel ilyen jellegű üzletet lehet kötni.Minden embernek saját démonjai vannak ami ebben az életben hozott magával ,hogy vagy legyőzze vagy a démon győzze le Őt.Magyarul ha szeretsz piálni és a kis lelkiismereteddel felismerd ,hogy ez nem jó ,mert ezért meg azért akkor az Neked egy démonod akivel küzdened kell és előbb-utobb legyőznöd vagy most vagy a következő életedben.Ebben az esetben kb akkor lehetne dámonnak köze ehhez ,ha pl te vagy O.V. vagy valamelyik másik politikuskutya aki a hatalom démona "SZORONGAT" épp és ha ő is vagy, nagyon nem számítana ,mert ha le is győznéd úgy járnál ,mint mindenki más aki az emberek javára akarta fordítani az emberek által összehozott javakat Pl:Kennedy vagy a Luther (golyót kaptnak).Akivel te akarsz cimborálni max az ördög! De azt hagyd inkább ki ,jobb ma a zsiros kenyér ,mint holnap a milliós áldozat.
2013. júl. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Küldeni kellene a kormánynak egy delegációt a pokolba és alkudni a sátánnal. Az ország legyen gazdag stb...


Persze ehhez el kellene jutni a pokolba és a kormányok tagjai nem akarnak oda kerülni:D

2013. júl. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

monti: Van vele valami probléma?


"De azt hagyd inkább ki ,jobb ma a zsiros kenyér ,mint holnap a milliós áldozat."

Ezt mire érted, mert nem nagyon értem!


Utolsó: XD, háát pedig egy páran oda jutnak ha így folytatják :D

2013. júl. 25. 01:22
 15/42 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz a pusztulás alatt? Egy démon sokkal intelligensebb lény mint te, bármilyen feltételek mellett is kötsz alkut kibúvót talál, mivel nincs meg az intelligenciád arra hogy olyan feltételek közé határold az üzletet ami ne lenne valamilyen módon hiányos. Mivel eredendően rossz indulatú szerinted ezt nem használná ki? És ugye természetfeletti ereje is van, szóval képessége van hogy manipuláljon téged. Szerinted ebből te jól ki tudsz jönni? (Költői kérdés) Na és szerinted akkor ebből az ország miért jönne ki jól? Egyáltalán hogy pattant ki ez az egész a fejedből?
2013. júl. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, olvasgattam erről a témáról és elég szarul áll az ország, így adta magát az ötlet!Bááár ebbe nem gondoltam bele amit most írtál így visszagondolva tényleg csak szarul lehet kijönni belőle!
2013. júl. 25. 01:38
 17/42 anonim ***** válasza:

Ha ilyen ötletek adták volna magukat más korszakokban is amikor romokban hevert az ország akkor szerintem annyi se maradt volna belőlünk mint amennyi végül is maradt...

Szerinted nem lenne reálisabb az ő példáikat követni?

2013. júl. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamelyik középkori király ezt csinálta, és azért néz ki az ország 500 éve úgy, mint egy rakás sz@r. :D
2013. júl. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
74%
Ez az oldal tényleg idióták tárháza...
2013. júl. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

"(ha bárki megkérdőjelezi, hogy komolyan gondolom-e dühbe gurulok :) "


?????????Komolyan gondolod????????

2013. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!