Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Érdemes lenne üzletelni egy...

Érdemes lenne üzletelni egy démonnal ezért?

Figyelt kérdés
Nos, ha netalántán tényleg léteznek démonok, és lehetne velük üzletelni, megérné?Azt szeretném, ha Magyarország újra olyan lenne mint fénykorában vagy jobb, persze a trianont nem lehet felülírni és nem is muszáj, elég lenne ha gazdaságilag jobb lenne az ország, és MINDEN itt élő MAGYAR (vagy aki annak vallja magát) gondtalanul megélhetne!Ezen sokszor elgondolkoztam és komolyan gondolom, ha lehetséges!Várom bárki válaszát, hogy mit gondol!(ha bárki megkérdőjelezi, hogy komolyan gondolom-e dühbe gurulok :) )

2013. júl. 24. 22:48
1 2 3 4 5
 31/42 Jaewy ***** válasza:

A kérdés önmagában jó, erre a válasz merő egyszerűséggel : NEM ! Maga a kifejtés viszont, na igen az már más tészta. Ha konyítasz a dolgokhoz egész egyszerűen lehet üzletelni, ennek viszont két kimenetele van. (Egyik sem egy leány álom)

A másik dolog ami itt nem helyes, te egymagadba magasabb entitások előtt egyetlen ember életéről dönthetsz, ez lehet a sajátod, illetve másé. A lényeg tehát az, hogy te ilyet, de akárki más se, egyedül nem tudna kivitelezni (szerencsére).


Jaewy

2013. júl. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Ezt az üzletet 1490. április 6-án megkötötték...
2013. júl. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Nem csak magyarországnak kérhetnéd, hanem a világnak is.
2013. júl. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

"ezt az üzletet 1940 április 6-án megkötötték."

Ez mi volt?

2013. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Akkor halt meg Mátyás...
2013. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

ma 11:37

Ezt az üzletet István kötötte meg ezer évvel ezelőtt, mikor az országra erőltette a kereszténységet...

2013. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Nekem hiába mondod, én csak válaszoltam az előttem írónak a kérdésére. Egyébként szerintem semmi üzletkötés nem volt.
2013. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Képletesen értettem. Úgy értem, hogy a keresztény isten kizárólag csak szopatta eddig a népet(meg az egész világot), és ezek a birkák azt javasolják, hogy imádkozzunk hozzá még többet. Rá kéne már ébrednünk végre, hogy igazából ki is az ellenség.
2013. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Te vagy!
2013. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Na jó nem kéne hogy megint vallásháború törjön ki egy kérdés alatt... Részemről nincsen bajom semmiféle Istennel, legfeljebb vallással. Hagyjátok egymást.
2013. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!