Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Én ezt nem tudom elképzelni. Ti?

Én ezt nem tudom elképzelni. Ti?

Figyelt kérdés

sokan mondják ha meghalunk az olyan minta aludnánk csak soha nem kelünk fel.

Én ezt vhogy nem tudom elképzelni, hogy a halál után csak a nagy "semmi" van.

Ha ezen elgondolkodok néha megijedek, de nem a haláltól félek hanem az utána lévő "űrtől"... 17/F


2011. jún. 30. 22:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
42%

Kiszáll a lelked a testedből és vagy menny vagy Pokol.


Én hamvasztatom magam, mivel Sátánista vagyok, ezért nem temethetnek temetőbe, sem pap nem temethet el!

Szórjanak szét a Dunában.

2011. júl. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 acelsziv ***** válasza:
Már átélted sokszor, csak nem emlékszel rá. Két élet közt bekapcsol egy felejtő "implant" ezért nem emlékszel az előző életeidre. De néha előjönnek kósza emlékek. Ezért vannak a Déja Vu érzések, vagy, hogy emberek hirtelen tökéletesen beszélnek soha nem tanult nyelveket.
2011. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Ha magadtól is foglalkozol ilyesmivel, szerintem jó olvasmány lenne neked Szepes Mária: A vörös oroszlán című könyve. Sok mindent megmagyaráz ezzel kapcsolatban, és szerintem az aggályaidat is eloszlathatja. Nem mellesleg pedig a történet, amit a filozófia köré írt az írónő, izgalmas és elgondolkodtató.
2011. júl. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Ez nem igaz, a halál után attól függően, hogy hogy éltél, következnek dolgok. Ha sokat vétkeztél, akkor ördögfiókákkal kerülsz össze, akik szurkálják a fenekedet, és belenyomják a fejedet a wc-be, és csak rohadtkáposztát adnak enni. Ha jól éltél, akkor meztelencsigaként élhetsz tovább, azoknak meg úgyis mindegy...
2011. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Mikhal ***** válasza:

sok vidám és találgatós válasz érkezett . egyes tanitások szerint más a helyzet .

A szellem hallhatatlan , ahogy a tested meghal a lélek 4 másodperc és 4 perc között meghal szintén .

a szellem -szinte hallhatatlan . van aki az egyik élet után pár órával , hónappal, van aki évekkel később ujjra inkarnálódik .

A papság tudta ezeket , és a bibliát meghamisitották , hogy ne legyen benne sem az inkarnáció sem a szellem szó , vagy kitörölték , vagy eretnekké nyilvánították azt aki erre emlékezett vagy tudott róla .

a sámánjainkat tűzzel vassal irtották , mivel a szanszkrit és a magyar nyelv a sámánnyelv , és tudták ha a tudást átadják a népnek akkor az ő hatalmuk elvész és megszünik -nem csak a magyar lakta vidékeken az római egyház hanem a vatikán is csődöt mond .

nem tagadom meg a vallásomat , sem másét , csak a papság erkölcstelenségét és erőszakos valláshirdetését ítélem el amit Isten nevében tettek .

egy vallást , egy embert sem szeretnék megbántani . ez nem erről szól .

a papság azért kínozta meg szörnyen a sámánokat mert tudták hogy amelyik ember iszonyú kínok között hal meg , annak a szelleme nagyon sokára - 3-500 év mulva fog csak inkarnálódni ujjra . igy mentették a saját hatalmukat .

minden ujjászületés egy ujjabb "osztály " a szellem számára . minden egyes alkalommal tanul , mivel ez a karmája -hogy tanuljon , viszont van egy darmája is , ami azt jelenti hogy van egy feladata is amit itt el kell végeznie . van akinek a családösszetartás ,van akinek a munka, sikerek , de van aki más miatt van itt .

a szellemi szinten nincs jó vagy rosz , ezt nem ismeri a szellemvilág hogy rosz . azt csak az emberek mondják akik az egó szintjén élnek , ők oktatnak mindenkit hogy mi a jó és rosz .

meg kellene mindenkinek tanulnia meditálni és bízni önmagában , hinni saját magában , viszont az egysensúlyt meg kell őrizni , nehogy a túlzott önbizalom visszaüssön .

2012. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!