Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Én ezt nem tudom elképzelni. Ti?

Én ezt nem tudom elképzelni. Ti?

Figyelt kérdés

sokan mondják ha meghalunk az olyan minta aludnánk csak soha nem kelünk fel.

Én ezt vhogy nem tudom elképzelni, hogy a halál után csak a nagy "semmi" van.

Ha ezen elgondolkodok néha megijedek, de nem a haláltól félek hanem az utána lévő "űrtől"... 17/F


2011. jún. 30. 22:06
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
reinkarnáció...:)
2011. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
én se tudom felfogni,nyugi,de 17 évesen ne ezen járjon az eszed :)
2011. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
21%
ür tuti nemlesz. vagy pokol vagy menny vagy szellemvilág vagy reinkkarnácio
2011. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:

Szerintem ezt a legkönnyebb elképzelni az összes teória közül. És bizony ha ez így van, akkor Okken-borotvája fájóan éles :/


Mivel hozzád hasonlóan őseink is féltek ettől az ürességtől, kitalálták a vallásokat. Javasolnám egy hittankurzus-felvételet, az majd megnyugtat ;)

2011. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
néha én is elgondolkozok ezen,de ha a halál olyan lenne,mint amikor alszunk,akkor lélegeznünk kéne,mint amikor alszunk.De ha meghalunk,megáll a lélegzet,a sziv,a levegő,az agy...minden leáll.Szóval nem aludhatunk és olyan sem lehet,mint amikor alszunk.Szerintem,vagy ujra születünk egy másik testben,vagy olyan kiláthatatlan sötétség az egész.Megszünik minden.Próbálok reménykedni abban,hogy a halál után eljutunk egy szép helyre...de mindig elfog egy félelem érzés.
2011. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

álmodni nem fogsz, mert agyad elromlik

am érdekes kérdés, válasz nincs rá, reinkarnáció remélem kamu, mert amilyen sokan halnak meg 5-6 hónapos queue biztos lesz

2011. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
tényleg!Sokan halnak meg,tul sokan,hogy mind ujjá születne egy másik testben.Akkor lehet már nem férnénk el a földön...bár ki tudja.
2011. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

persze, az emberi elme nem tudja felfogni mi az hogy semmi, vagy végtelen.

és mivel félsz ettől, az ürességtől, ezért nem akarod elfogadni. innen jön a mennyi, pokol vagy reinkarnációról a duma.. én nem mondom hogy ezek nem lehetségesek. de elfogadom, lehet meghalsz és VÉGE, semmi. ezt nem tudhatod. törődj azzal amit tudhatsz. az életre összpontosíts :)

2011. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
természetesen: *menny
2011. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon jó lenne ha örökre aludnánk halál után.. mivel alvás közben nem a semmi van, hanem álmodunk... és mivel tudatos álmodó vagyok ezért halál után is akár irányíthatnám az álmaimat... Jó lenne az álomvilágban tovább élni.. Végtelen lehetöségeket kínálna :)
2011. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!