Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elhiszem, amit mond, de...

Elhiszem, amit mond, de elképzelni sem tudom, hogy vajon mivel találkozhatott. Szerinted?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


Azt hiszem tegnap írta ki ezt a kérdést egy csaj és azóta gondolkozom, hogy vajon mivel találkozhatott.

Mert szellem nem lehetett, az nem öregszik... gondolom.

Talán vámpír, de azt írta, hogy elhamvasztották a kifiút.

Esetleg valamiféle ismeretlen természetfeletti lény lehetett?

Nektek mi a véleményetek erről? Olvassátok végig a kommenteket, nagyon érdekes, állítólag mások is találkoztak a pasival...


2011. máj. 3. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az az igazság, én látatlanban is elhiszem, mert vannak olyanok, de én ezt meg is tudom nevezni ez egy medvedisznóember!!!!! O.o
2011. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem CSak simán egy másik ember.

CSak nézzetek szét a neten! Mindenféle magyar hírességnek is van magyar hasonmása! Akik ugyan úgy néznek ki és még csak nem is bizos hogy rajongók. Akkor egy átlag embernek mértnem lehetne egy "hasonmása" külföldön?

2011. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KMartin4 ***** válasza:

Nem tudom azt a kérdést mikor kezdtem el :) Írtam is kommentet, de mindegy...


Szerintem is csak egy (bocsika, több :)) ember... Nem kell mindent más lénynek betudni.

2011. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De olyan durva! Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a telefonhívásával!!! :O
2011. máj. 3. 18:08
 5/5 anonim válasza:

nem azért mondom, mert nem hinném el, de fake.

Most kb az utolsó mondataival elcseszte a sztorit.

Tehát találkozott egy 26-30as pasival, akit George-nak hívtak, és egy srácnak az ikertestvére, aki 6 éves korában meghalt. most ez nem lenne fake. azonban!

találkozott egy 26-30as ANGOL pasival, aki egy MAGYAR srác ikertestvére volt, és MEGHALT.

én vágom az ezot meg a szellemeket, mert nekromanta vagyok, de vagy a fele sztori fake, vagy az egész.

És nem kötekedésnek írtam, szóval az oltásokat nem kérném ^^"

2015. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!