Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehet az, hogy nem...

Hogy lehet az, hogy nem léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
Én a honlapra azért regisztráltam fel, mert érdekel az Ezotéria. Rengeteg kérdést láttam, hogy szellem üldöz meg szellemet látok meg ehhez hasonlók. Ha ennyien látatot szellemet, hogy a fenébe lehet, hogy még mindig nincsen bizonyítva a létezésük? vagy csak unatkoztok és ez egy nagy kielégülés számotokra, hogy kiírhatjátok?
2011. jún. 29. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 Jaewy ***** válasza:

Látom te nem hogy írni nem tudsz, de még olvasni sem Dracula! Azt írtam hogy te nézel le mindenkit a kezdetektől fogva, nem pedig mi téged. Tehát amit leírtál az imént azt a köpködést mind te kezdeményezted, hát ne csodálkozz a kritikákon ezek után. Másrészt pedig téged nem tartalak a riválisomnak, arra még gyúrjál. (A gondolataimat pedig már összegeztem rólad egy előző hozzászólásban) Néha valóban vissza olvashatnád a hozzászólásaidat a legelejétől fogva és gondolkodhatnál, már ha van mivel.



Üdv. Jaewy

2011. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 Jaewy ***** válasza:

Na meg hát. Ha mutatni akarsz valamit azt nem így kell tenni. Nem így, nem ilyen formában. Te eddig semmit nem mutattál itt, csak azt hogy milyen ember is vagy valójában. (Ami hatalmas negatívum részemről) De ha valóban mutatni szeretnél valamit akkor még mindig várjuk. Csak más stílusban, emberibb módon.


Üdv. ismét Jaewy

2011. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 -Alucard- ***** válasza:

Én kezdtem el ezt az értelmetlen viszálykodást ezért úgy is lenne helyes ha én vetnék is ennek véget. Nem vagyok értelmileg nehéz felfogású ember csak ha valaki is úgy éli az életét hogy bárhol és bármikor utol érheti a végzete az némileg kissé személyiség változás léphet fel annál a bizonyos illetőnél persze nem mindenkinél de többségében szerintem igen, mert a halálfélelemnél..... tudni azt hogy a halál ott van minden hol minden sarokban minden négyzetmilliméternél nincs annál borzasztóbb érzés az életben mert az felülmúlja mindegyik eddig valaha érzett félelmünket. Ha olykor helyesírási hibák vagy sértő leszólások fedezhetőek fel a mondataimban az is csak azért van mert rettegek és remegő kézzel írni nem egy könnyű feladat, örüljetek annak hogy ti nem vagytok écesek élitek boldogan az életeteket nekem meg talán alig pár hónapom maradt még hátra mielőtt távoznék az élők sorából. [link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-fertoz..

27. vagyok mégis az utam ilyen hamar befog fejeződni de legalább mindent kipróbáltam az életben amit csak lehetett bizony ám én is ugyan olyan voltam mint ti buliztam, csajoztam, cigiztem és minden mást is csináltam még amit a mai fiatalok szoktak csinálni napjainkban azért hogy ne azt mondjam később a barátaimnak,szeretteimnek hogy "nem volt érdemes élnem az életben". Persze hogy mosolygók mindenen főleg rajtatok mikor engem sértegettek mert már csak ezt tudom tenni belevigyorogni a halál képébe. 4-szer volt újraélesztésem és akkor az alatt jöttem rá hogy az általatok talált nem létező túlvilág meg szellemek nagyon léteznek saját tapasztalataimból mondom. Biztos elég sokszor hallottátok már gondolom azt a kis történetet olyan emberektől akiknek halálközeli élményük volt és miután sikeresen visszatudták őket hozni arról számoltak be hogy látták a saját testüket és ahogyan próbálják a dokik újraéleszteni azt mint ha csak egy külső szemlélő lenne, nos nem hazudtak én ezt 4-szer tapasztaltam meg és mielőtt még valaki is azt mondaná csak álmodtam, hallucináció előre közlöm vele hogy nem volt az teljesen tisztában voltam mindennel eleinte fejfájás kavargó gondolatok mennek ide oda az ember fejében de idő után összerakja a képet és megtudja az igazságot hogy van élet a halál után is.

Én ezt akarom hátra lévő perceimben közölni másokkal mert még azok akik hisznek is bennük ők sem tudnak vagy keveset tudnak róluk, mielőtt elmennék ezt szeretném még utoljára megtenni utolsó életcél felnyitni mások szemét hogy mindenről amit eddig tudtak a szellemekről,túlvilágról, pokolról, mennyországról,démonokról, Istenről téves. A felsőbbrendű hatalmak azok akik beindították a Földön az evolúciónkat akik nélkül ma nem lennénk itt nem betelepedésről van szó parányi mikroorganizmusokként tettek le minket amik egyesültek összekapcsolódtak, összehangolódtak a Földön található többi sejttel együtt így tudtak, tudtunk alkalmazkodni a bolygó szélsőséges időjárásaival szemben.

Hiszitek vagy sem ez így van őket neveztük el teremtönknek, életadónknak, Istenünknek ő értük imádkoznak a papok, pápa az egész nyomorult egyház is, hívők, az Istenkedvelők, a keresztények és minden olyan ember a Földön aki valamilyenféle hitet táplál a vallásuknak. És még a vallásos emberek nevetnek a tudományon mikor pont jó irányba halad létezésünk megértése felé, nem hisznek az idegenfajok létezésében csak Istenben hisznek de nem tudják hogy tudtukon kívül bennük hisznek ez a vicces most komolyan ezen jókat röhögök. Tudatlan embereknek hívlak benneteket mert rosszul ítélkeztek e felett, Isten? Valójában egy idegenlétforma megtestesítője..... Túlvilág? Egy párhuzamos dimenzió a miénk és egy másik közt a Köztes világ ahol a lelkek várják hogy tovább léphessenek következő életükbe de csak ha sikerült átlépniük a maguknak szabott határokat.... Menny és Pokol? Nem léteznek lehetsz akármilyen rossz akármilyen jó ember is az életben nem kerülsz sehová csak te is a Köztes világba a Váróba ahogy én neveztem el értelmetlen törekedni jó vagy rossz cselekedetekkel mert halálod után amit elérsz velük az a semmi.... Szellemek köztünk? Tévedés nem tudnak átjönni az élők világába mert ott ragadtak a sajátjukba csak kevések tudnak átjönni de csak pár percre ennyi viszont nem bántó szándékkal akarnak a közelünkbe lenni ez is egy téveszme csak vágyódnak a társaságunkra ennyi lenne az egész a többi pedig csak kísértet históriák a túlságosan hiszékeny pólyás emberek ijesztgetésére lettek kitalálva.



Még ha a halál árnyékában is járok...... nem félek a haláltól mert tudtam....... létezésem nem volt hiába való.


Pater noster, qui es in coelis,

sanctificetur nomen tuum,

adveniat regnum tuum,

fiat voluntas tua sicut in coelo et in terra.

Panem nostrum quotidianum da nobis hodie.

Et dimitte nobis debita nostra,

sicut et nos dimittimus debitoribus nostris,

et ne nos inducas in tentationem,

sed libera nos a malo. Amen.


Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy,

szenteltessék meg a te neved,

jöjjön el a te országod,

legyen meg a te akaratod,

amint a mennyben, úgy a földön is

mindennapi kenyerünket add meg nékünk ma,

és bocsásd meg vétkeinket,

miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek

és ne vígy minket kísértésbe,

de szabadíts meg a gonosztól

mert tied az ország, a hatalom és a

dicsőség mindörökké.

Ámen.


Ave Maria, gratia plena, Dominus tecum, benedicta tu in mulieribus, et benedictus fructus ventris tui, Jesus. Sancta Maria, Mater Dei, ora pro nobis, peccatoribus, nunc, et in hora mortis nostrae. Amen.


Üdvözlégy Mária, kegyelemmel teljes, az Úr van teveled, áldott vagy te az asszonyok között, és áldott a te méhednek gyümölcse, Jézus. Asszonyunk, Szűz Mária, Istennek szent Anyja, imádkozzál érettünk, bűnösökért, most és halálunk óráján. Ámen.


GLORIA in excelsis Deo!

Et in terra pax hominibus bonae voluntatis.

Laudamus Te, benedicimus Te

adoramus Te, glorificamus Te.

Gratrias agimus Tibi propter magnam gloriam tuam.

Domine Deus, Rex caelestis, Deus Pater omnipotens.

Domine Fili unigenite, Jesu Christe

Domine Deus, Agnus Dei, Filius Patris.

Qui tollis peccata mundi, miserere nobis.

Qui tollis peccata mundi, suscipe deprecationem nostram.

Qui sedes ad dexteram Patris, miserere nobis.

Quoniam tu solus Sanctus, tu solus Dominus,

tu solus Altissimus, Jesu Christe,

Cum Sancto Spiritu in gloria Dei Patris. Amen.


DICSŐSÉG a magasságban Istennek!

És a földön békesség a jóakaratú embereknek!

Dicsőítünk Téged, áldunk Téged,

imádunk Téged, magasztalunk Téged.

Hálát adunk Neked nagy dicsőségedért.

Urunk és Istenünk mennyei Király,

mindenható Atyaisten.

Urunk Jézus Krisztus, egyszülött Fiú.

Urunk és Istenünk, Isten Báránya, az Atyának Fia,

Te elveszed a világ bűneit, irgalmazz nekünk!

Te elveszed a világ bűneit, hallgasd meg könyörgésünket!

Te az Atya jobbján ülsz, irgalmazz nekünk!

Mert egyedül Te vagy a Szent, te vagy az Úr,

te vagy a egyetlen Fölség, Jézus Krisztus,

a Szentlélekkel együtt az Atyaisten dicsőségében Ámen.



És ezzel vége.

2011. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 -Alucard- ***** válasza:
És még valami nem vagyok "transzi" mert bár már az életkoromat tudjátok de még nem árultam azt el hogy lány vagy fiú vagyok-e vagy sem.
2011. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!