Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehet az, hogy nem...

Hogy lehet az, hogy nem léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
Én a honlapra azért regisztráltam fel, mert érdekel az Ezotéria. Rengeteg kérdést láttam, hogy szellem üldöz meg szellemet látok meg ehhez hasonlók. Ha ennyien látatot szellemet, hogy a fenébe lehet, hogy még mindig nincsen bizonyítva a létezésük? vagy csak unatkoztok és ez egy nagy kielégülés számotokra, hogy kiírhatjátok?
2011. jún. 29. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 Jaewy ***** válasza:

Kedves Dracula :)Haha, ha én a pokolra jutok akkor téged szóba se hozzunk. Te még sem vagy olyan kedves...Amilyen szimpatikusnak tűntél legelőszőr, hát most akkorát csalódtam benned. Kimutattad a fogad fehérjét. Ezek szerint a mi Istenünk célja ez lett volna, hogy ilyen arrogáns, pimasz, mindentudó, obszcén szavakat gyakran alkalmazó, nagyképű, már-már lassan egoista, pártfogókat teremtsen magának. (Mint amilyen te vagy) Az utolsó hozzászólásodat ugyebár nekem szántad. Ezen nem tudom mért kaptad fel a vizet -.-" ? Annyit csináltam hogy web.fordítón lefordítottam az idézésedet hogy mások is értésék, hiszen te voltál olyan lusta hogy ezt nem tetted meg. De igazából nem is érdekel. Lehet hogy játszod itt az eszed, bemásolgatsz 1-2 ismerté vállt latin idézetet, közben fogalmad sincs mi a valós jelentésük, adod az észt és azt hiszed te vagy itt a "Jani", közben...Ha már így felkaroltuk Istent, akkor én is idézgetek : "És az írás, és a szavak, melyek az emberben rejlenek, kincs és kibontakozást jelenthet" Ez azt jelenti röviden hogy az ember tulajdonságai mind kivehetők írásaiból, tetteiből. Sajnálom, de te nem jó úton haladsz, ha ezt vesszük szem elé. Ajánlom hogy ne itt hirdesd az eszméidet, mert senki sem kíváncsi rá, mindenki hall eleget Istenről és a szellemekről, ez a topic pedig kifejezetten arra szolgál. Szóval az eszméidből nem kérünk, azokat hirdesd egy saját web.oldalon vagy mit tudom én...aki pedig tanulni szeretne, hidd el biztos nem tőled fog. Mert egy "szenny" vagy barátom!


Üdv. Jaewy

2011. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:

Alu!

Rám legalább még hatna az agymosás. Neked nem lenni mit átmosni.

A latinodról meg annyit, hogy előbb inkább magyarul kéne megtanulnod.

Popófejűűűűűűűűűűűűű

2011. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 -Alucard- ***** válasza:

Tudatlan emberek akarnak olyanról mesélni nekem akik semmit se értenek az ilyenekről ez a vicces. Ez az ezotéria neked nincs semmi keresni valód itt Júdás. Ami meg a idézést illeti amit mindig leírok tudom mit írok viszont te nem tudod hogy egy szánalmas fordítottól kérsz segítséget ami ráadásul rosszul is rakja össze a szavakat. Nem húztam fel magam az ilyeneken csak jót mosolygók barátaim ahogy ti is ne tagadjátok muris ez az egész nekem ti..... nektek pedig én vagyok a hibbant. OH! Alucard a nevem visszafelé olvasva Dracula de ez nem jelent semmit nem vagyok a sötétség démona ha erre akarsz célozgatni hogy nem a valódi nevemen szólítasz meg. Illetve olykor be kell látnom egyes mondataimban fellelhető a helyírási hibák de ezt is csak azt bizonyítja hogy ember vagyok és hibázok és mert gyorsabban írok mint reagálok egyes szavakra.

Én legalább tudom mi van odaát veletek ellentétben akik nem hisznek semmiben, mitől vagytok úgy elszállva magatoktól okostojás, beképzelt,nagyképű, feltörekvő, hitetlen, felszínes! zéró toleranciával felruházott klónok vagytok akik egymás után járnak egyesével mint ha sorban állnátok. Én tisztelem a felsőbbrendű hatalmakat és ezt ki is mutatom.... hogy csalódtál bennem? Az élet tele van csalódott emberekkel még sem kell lefigurázni a másikat mert olyat tud amin mások röhögnek...... mint ti.

Amúgy sértegethetsz szánalmas hogy próbálsz engem megtörni..... nem tudsz csak jó szórakozásnak tartom te nem így véled nem szórakozol rajtam nem nevetsz tőlem annyira hogy már majd nem sírsz? Vagy fordítva netán? Akár hogy is nekem mindkettő szórakoztató ezért írom hogy HAHA! Tudok intelligens és tudok barom is lenni rajtatok áll melyik arcomat mutatom.


Ave Maria, gratia plena, Dominus tecum, benedicta tu in mulieribus, et benedictus fructus ventris tui, Jesus. Sancta Maria, Mater Dei, ora pro nobis, peccatoribus, nunc, et in hora mortis nostrae. Amen.

2011. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 Smartguy86 ***** válasza:

Alu, hogy is van az? Ne ítélkezz, hogy ne ítéltess! Már itt megbuktál, úgyhogy szerintem semmi keresnivalód nincs ebben a témakörben. Te is csak egy okoskodó valaki vagy, aki mások gondolatait böfögi vissza, de hogy a saját elveidet kialakítanád, na ahhoz már kevés vagy. Semmi sütnivalód nincsen, egy átlagos emberke lehetsz, akire az életben valószínűleg nem sokan figyelnek, itt meg provokálsz, hogy legalább itt valaki válaszoljon a semmitmondó szövegeidre...


Szánalmas vagy.

2011. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 -Alucard- ***** válasza:
Valóban? Ez rólatok is elmondható csak ahogy én sem úgy ti sem veszítek ezt észre mert mint említettem klónok vagytok. Amúgy kösz sok mindent átéltem már sok mindennel és mindenkivel volt már szerencsém tehát nem volt unalmas az életem. Most akkor arra következtethetsz hogy hány éves vagyok valójában. De ebből most itt elég is nem akarom ezt már itt vitatni. Majd egy másik kérdésben..... kutya. HAHA!
2011. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 Jaewy ***** válasza:

Dracu :) Az ez előtti válaszodba saját magadat mutattad be. Nem minket! Néha nézz tükörbe és gondolkodj el azon, hogy mit is "akarsz".

Azt hiszed én nem értek az Ezotériához? Hát lehet akkor tíz év nem sokat számít, de te talán többet tudsz? Na ezt erősen kétlem.

Én nem megtörni akartalak és szerintem senki más-sem, csupán azt elmagyarázni, hogy te egy papagáj vagy!

Hogy mért papagáj? Ezt nem nehéz kitalálni. (Nem is fogom részletezni)

Egyébként hidd el, nem csak te kacagsz! Én és szerintem a többiek is jókat nevetünk rajtad :) Habár rajtad már nem nevetni kéne, hanem segíteni.

Alucard=Dracula ! Nem azért hívlak Draculának, mert...hanem azért, mert tetszett az ötletességed :)

Másik a helyesírás! Persze, mind vétünk hibákat, de azért egy normális ember ha teheti, akkor átnézi 1-szer az írandóját, így egyből kiszűri a hibáit.


Üdv. Jaewy (És továbbra is üzenem : Ne itt hirdesd magad, senki sem kíváncsi rád, ezt a 30%-od bizonyítja, szerintem)

2011. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:

Alu!

Az a baj, hogy te azt hiszed érdekel melyik arcodat mutatod!

Barom vagy és kész.

Még egy dologban tévedsz!

Igenis te vagy a sötétség fejedelme, csak nem abban az értelemben.

Menj mos fogat aztán gyúrmázz egyet a paplan alatt , hogy anyukád ne vegye észre

2011. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:

Alucard vagy Dracula, mindegy is. Tudom mi a te bajod.

Azt hiszed, hogy minden körülötted forog, ugye? Ne is tagadd. Azt hiszed, hogy amit/amiben te hiszel, az automatikusan igazzá változik. Pedig nem. Te vagy a klón, az egyház klónja, aki nyomorog az evilági életben, azt a tudást nélkülözvén, hogy nem biztos, hogy van menny és pokol. Gondolom keresztény vagy. Én ateista. A többi ember meg saját maga dönti el. Én csak segíteni akarok neked, mert nagyon egoista vagy. Azt hiszed, hogy TE tudod az igazságot, és mi buták vagyunk és nem. De kérdem én, mi van akkor, ha nekünk lesz igazunk? És egy tudósnak bármikor megváltozhat a vélemény az elavult egyházaddal szemben. A latin meg holtnyelv, jó ha tudod.

2011. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna, hogy ez a kérés napokon át tartó vitát fog generálni. nem nagyon olvastam el már ezeket a válaszokat mert gyanítom nem a kérdéshez kapcsolódnak.Én is ateista ember vagyok. se isten se Sátán se menny ország se pokol se semmi nem létezik. Az egyház egy elavult intézmény rendszer. Főleg a katolikus. Talán a legvéresebb kultusz mi valaha is létezett. Az istenük (most az összes keresztény egyházra gondolok) eltűrt pedofíliát kínzást inkvizíciót és megannyi rémtettet. én ezt nem vagyok hajlandó követni. számomra ez az isten kegyetlen és gonosz. mintha élvezné, hogy a teremtményeit szenvedni lássa.
2011. júl. 3. 00:02
 50/64 -Alucard- ***** válasza:
Nem vagyok keresztény csak tiszteletet mutatok a felsőbbrendű hatalmaknak felé amit ti nem tesztek ugyan is a ti kis reális világotokban semmi sem létezik mert a "tudomány" még nem adott választ arra a kérdésre hogy vannak-e vagy sem. Nem vagyok 10-en éves ebben megnyugtathatlak benneteket van eszem a magam módján természetesen. De most bemutatkozom riválisaim. Nevem: Alucard visszafelé olvasva Dracula-t jelent azért írtam fordítottan mert igen szerintem is ötletes másfelől vámpírimádó vagyok. Korom: Ugyan annyi amennyi ti is...... meg nem is, de amit lehetett megtettem az életben szóval nem lehetek annyira fiatal amennyinek valóban tartatok engem. Célom: Hogy hátralévő perceimben rádöbbentsem a sok tudatlan, tévhitekkel megáldott embereket és a sok hitetlen, téveszmékkel gondolkodó kutyákat arra a tényre hogy vannak szellemek de nem pont úgy ahogyan ti nektek eszetekbe jutnak ha róluk van épp szó. Ellenséges visszajelzéseim: Mert napjainkban több a hitetlen kutya akik csak önhittel rendelkeznek semmi mással azon kívül és leszólják, nevetnek azokon akik azt állítják találkoztak már szellemmel amik a ti elveitek szerint "nincsenek" is, ha barátian viszonyultok felém barátilag válaszolok vissza felétek ha viszont nem akkor annak ellentéte megy vissza. Olyan vagyok amilyennek ti akartok tudni engem. Latin ima: Tisztelem a nálunk felsőbbrendű hatalmakat de nem Istenre gondolok azokra akiket mi Istennek neveztünk el és hitet építettünk fel hálánk jeléül amiért segített beindítani Földünk evolúciójának kezdetét, nem vagyok keresztény nem érdekelnek a katolikus egyházak a papok, a püspökök, a pápa még a Biblián is röhögök mert pár szánalmas vénember által megírt "Szent Könyv"-nek tartott tévhittel teljes hazugság tehát ha valamiben is elbuktam az a semmi mert nem hajlok az idióta kereszténység felé.
2011. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!