Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehet az, hogy nem...

Hogy lehet az, hogy nem léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
Én a honlapra azért regisztráltam fel, mert érdekel az Ezotéria. Rengeteg kérdést láttam, hogy szellem üldöz meg szellemet látok meg ehhez hasonlók. Ha ennyien látatot szellemet, hogy a fenébe lehet, hogy még mindig nincsen bizonyítva a létezésük? vagy csak unatkoztok és ez egy nagy kielégülés számotokra, hogy kiírhatjátok?
2011. jún. 29. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 -Alucard- ***** válasza:
És az sem érdekel hány százalékban adok válaszokat csak a moderátorok hülye kitalációja hogy ki mennyire "hasznos" válaszokat ad az oldalon...... ki mennyire tud valamiben valamennyit.
2011. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:

Hitetlen kutyák? Mintha te tudnál valami titkot, amit, ha mi nem tudunk akkor alsóbbrenddűek vagyunk. Milyen felsőbb hatalomról beszélsz? A szuperhatalmakról? Mert itt a Földön csak ők a felsőbb hatalmak, természetfeletti lényekben meg nem nagyon hiszek, főleg, ha ennyire szánalmasan jelenítik meg őket. Pl.: hideg lett, meg leesett egy festmény. Komolyan? Ennyi? Az észlelések 98%-a erről szól. A maradék meg tényleg furcsa.


A pontozás itt a Gyakorikérdésekeen engem sem érdekel, de ha valaki 28%-os, akkor nem sok ember érthet vele egyet. Mert néhány gyűlölködő nem tudna ennyire lepontozni.

2011. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 Smartguy86 ***** válasza:

Dracula, aztán miért nem írod le, hogy hány éves vagy? Szégyelled? Ne ködösíts, inkább bökd ki! Úgysem számít, mert ha valakinek 10-en 20-on évesen ennyi esze van, annak 60 évesen se lesz sokkal több már, ez bizony élettapasztalat...


Mellesleg nem a te dolgod, hogy megtérítsd a "hitetlen kutyákat", hanem a hitetlenek dolga, hogy elfogadják a tanokat, vagy ne fogadják el. Neked semmi jogod beleszólni, nem vagy egy felső hatalom felhatalmazottja. Olyan ugyanis nincsen! És aki azt állítja, hogy őt felhatalmazták, az bizony hazudik, drága barátom. Az emberek magukat szokták felhatalmazni, ahogy te is teszed magaddal. De attól még nem fogunk a követőddé válni, főleg akkor nem, ha ennyire arrogáns és semmitmondó vagy.


Ezt bizony bebuktad! A szavaidból nem egy bölcs követendő ember jön elő, hanem egy sértődött Twilight-fanatikus tinilány ömlengése, aki elolvasott pár ezo-cikket a nők lapjában és most azt hiszi, övé a nyerő kártya...

2011. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 -Alucard- ***** válasza:
Utolsó te vagy az első aki felhozta azt a lehetőséget hogy esetleg lány lehetek még hogy ha nem is konkrétan céloztál rá. Utolsó előtti te szintúgy kiemelkedsz a sok kutya közül nem használtál a mondataidban egy olyan lenéző szót se amit eddig vélhettem ezektől a csökött agyúaktól gratulálok már látom vannak emberek is ebben a topicban nem csak rühes kutyák akik folyton csak ugatni tudnak.
2011. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:

Hagyjátok Alu't

Egy transzi akit senki nem fogad el. Pukizott egy nagyot beleszagolt és azt hiszi, hogy ő a király.

Valószínűleg a "saját szellemein" kívül (akiket a paplan alatt ereget) senki nem foglalkozik vele.

Dracula visszafele 5letes? JA csoda hogy nem durrant szét a fejed...

Majom

2011. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
úgy hogy léteznek.Csak sokan azt hiszik hogy nem.
2011. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

Én vagyok az az "utolsó előtti". Azért nem használok lenéző szavakat, mert nem is nézlek le. Csak nem egyezik a véleményünk. De ez nem baj, ezért vagyunk emberek. Az a baj az emberekkel, hogy nagyon gyorsan idegesek lesznek, és ilyenkor már mindegy, hogy mit mondanak, csak nekik legyen igazuk. Ez mindenkire igaz. Ránk is. Csak van, aki vissza tudja ezt fogni egy ideig, és van aki nagyon gyorsan ideges lesz.

Én nem értek egyet azzal, hogy téríteni akarsz, de neked legalább van valami életcélod, ami sok embernek nincs.

Szóval senki se legyen lekezelő senkivel szemben sem, mivel mindenki egyenlő, az etióp kisgyerek, és Bill Gates is ugyanolyan ember.


További szép napot!

2011. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
hééé!!! az utolsó előtti én vagyok!!!Beszélj csak a magad nevében...én igenis lenézem Alu't
2011. júl. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 Jaewy ***** válasza:

Itt konkrétan Dracu az aki az elejétől fogva lenéz minden embert, erről ennyit!


Üdv. Jaewy

2011. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 -Alucard- ***** válasza:

Drága rivális barátaim azért nézlek le benneteket mert ti ugyan ezt adjátok nekem vissza, ha valakit megüttök utána ne várjatok puszit a másiktól. 00:24 rátapintott arra a dologra amit én is próbálok elmagyarázni nektek csak épp úgy hogy az én mondandóimban elég sűrűn találkozni sértő megjegyzésekkel de csak azért mert ti akarjátok azt hogy így válaszoljak vissza. Nem veszítek észre hogy nem vagytok különbek nálam idióták te beszólsz én visszaszólok a következő is beszól én megint csak visszaszólok annak az illetőnek és így megy ez mert nem fogadtok el olyan tényeket amik nem illenek vagy ellenkeznek a ti kis reális világotok elveivel. Az ti korosztályotok a gyerekes nem az enyém nem értetek meg de ez nem az én bajom hanem a tiétek akkor mért kellene nekem kussba lennem ha ti nem értetek semmit abból amit én akarok közölni másoknak? Lássatok magatokba kutyák és hát ha meglátjátok a valódi éneteket.



Mert én csak azt mutatom legalábbis akarnám mutatni amiért ide regisztráltam fel az oldalra nem azért hogy veletek kerüljek szócsatába. Nem ez a célom.


Én kezdtem nekem is kell bejeznem.



Pater noster, qui es in coelis,

sanctificetur nomen tuum,

adveniat regnum tuum,

fiat voluntas tua sicut in coelo et in terra.

Panem nostrum quotidianum da nobis hodie.

Et dimitte nobis debita nostra,

sicut et nos dimittimus debitoribus nostris,

et ne nos inducas in tentationem,

sed libera nos a malo. Amen.

És ezzel vége.

2011. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!