Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehet az, hogy nem...

Hogy lehet az, hogy nem léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
Én a honlapra azért regisztráltam fel, mert érdekel az Ezotéria. Rengeteg kérdést láttam, hogy szellem üldöz meg szellemet látok meg ehhez hasonlók. Ha ennyien látatot szellemet, hogy a fenébe lehet, hogy még mindig nincsen bizonyítva a létezésük? vagy csak unatkoztok és ez egy nagy kielégülés számotokra, hogy kiírhatjátok?
2011. jún. 29. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 Smartguy86 ***** válasza:
50%

Azért van ez, mert aki szellemeket lát, annak súlyos önértékelési gondjai vannak. Mindenfélét kitalálnak az emberek, hogy a nyomorúságos életüknek igazolást találjanak. Van aki a kormányt hibáztatja, van aki a szüleit meg a neveltetését, és van aki a rossz szellemeket azért, hogy így vagy úgy sikerülnek a dolgai.


Érdekes olyat még nem láttam, hogy:


Sziasztok! Rájöttem, hogy a problémáimért ÉN MAGAM vagyok a felelős, és szeretnék változtatni! Tudnátok tanácsot adni?

2011. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
Azért, mert az emberi hülyeség határtalan. De tényleg.
2011. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Remélem fog olyan is írni aki azt mondta, hogy szellemek üldözik, meg szellemeket lát vagy épp eltüntetésükhöz kért segítséget. én nem tagadom, hogy léteznek hiszek bennük. Viszont ami itt folyik az nevetséges. Már már olyan szinten van mint amikor egy alkonyatot olvasó tini csaj felteszi ezredszerre is ugyan azt a vámpíros kérdést csak a szavak más sorrendbe vannak. Az a könyv egy igazi nagy károkozás volt az emberiség történetében.
2011. jún. 29. 11:30
 4/64 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Mármint nem a szellemekkel kapcsolatban, mivel az ugyanúgy hülyeség, tanult és intelligens emberek nem hisznek bennük, a vámpírokban sem. És itt kezdődik a probléma, amit említettél, hogy a tankönyvek helyett inkább a twájlájtot olvassák/nézik, és az értelmi szintjük egy krumpliéval egyenlő.
2011. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
77%
Helyesbítek: tanult és intelligens emberek nem veszik be ezt a marhaságot, és előbb racionális magyarázatot keresnek egy eseményre, nem pedig egyből "jajjezbiztosszellemvoltrontásvanrajtam...".
2011. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
A szellemek létezése talán messze a leghihetőbb minden természet feletti lénnyel kapcsolatban. Hiszen kultúrától, történelmi kortól függetlenül megjelennek mindenhol. Eldugott ős eredi afrikai törzsnél ugyan úgy mint egy fejlett és gazadag európai vagy amerikai nagy városban. Már az ősember is eltemette a halottal a kedvenc lándzsáját vagy edényét. Ezt azért nem szabad elfelejteni.
2011. jún. 29. 11:39
 7/64 anonim ***** válasza:
igenis léteznek...mindjárt eleresztek egyet és biztos, hogy egy-két lépés erejéig üldözni is fog...
2011. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 -Alucard- ***** válasza:

Mennyi téveszme, mennyi tébolyult, mennyi menthetetlen és értelmi szinten más felfogással birtokló egyének akik mind egyformán gondolkodnak mégis ellenkeznek egymás szavai. Nevetséges. Ti ezekről legalább annyit tudtok mint egy 4 éves gyerek, semmi nem úgy van ahogy ti azt mondjátok első sorban üldözés? ti azt hiszitek hogy majd egy gonosz kísértet csak azért jön át a túlvilágról hogy titeket zaklasson? Ezeken mindig jókat mosolygok, szellemek vannak de ők sem létezhetnek örökké és nem képesek érintkezni az élőkkel mert csak kevesek képesek átlépni a maguknak szabott határokat. Nem olyan egyszerű dolog csak úgy átjönni a mi világunkba és rémisztgetni olyan tudatlan embereket mint amilyen tik is vagytok, akik semmit se tudnak ezekről minek vegyenek fel kapcsolatot velük, veletek? Miért is? Még erre se tudjátok a választ akkor mit akartok tőlük, magatoktól?

Amiről nem tudtok semmit azt ne is bolygassátok.



Pater noster, qui es in caelis,

sanctificetur nomen tuum,

adveniat regnum tuum,

fiat voluntas tua sicut in caelo et in terra.

Panem nostrum quotidianum da nobis hodie.

Et dimitte nobis debita nostra,

sicut et nos dimittimus debitoribus nostris,

et ne nos inducas in tentationem,

sed libera nos a malo. Amen.

És ezzel vége.

2011. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
Amig a média terjeszti, igy az embereket is foglalkoztatja és beképzeli magànak.
2011. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:

1. -Alucard-, kérlek ne írogasd ezt a Keresztény maszlagot mindenhova, rendben? Lefordítva itt van:


Mi Atyánk, aki a mennyekben,

szenteltessék meg a te neved,

te országod jöjjön,

meg a te akaratod, mint a mennyben és a földön.

Add meg nekünk ma mi mindennapi kenyerünket.

És bocsásd meg vétkeinket,

miképpen mi is megbocsátunk a mi adósok,

és ne vígy minket kísértésbe,

de szabadíts meg minket a gonosztól. Ámen.


Olyan, hogy gonosz, pedig nem létezik. Mindig valakinek tűnik, úgy mint ha valaki gonosz lenne, de magának a gonosznak hitt embernek ez nem gonoszság.


És mint tudjuk, mindenki Afrikából vándorolt ki, és mivel ott hittek a szellemekben, ezért tovább vitték a világ minden végére és ezért hisznek mindenhol bennük. Nem azért, mert mindenhol látták őket.

2011. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!