Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehet az, hogy nem...

Hogy lehet az, hogy nem léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
Én a honlapra azért regisztráltam fel, mert érdekel az Ezotéria. Rengeteg kérdést láttam, hogy szellem üldöz meg szellemet látok meg ehhez hasonlók. Ha ennyien látatot szellemet, hogy a fenébe lehet, hogy még mindig nincsen bizonyítva a létezésük? vagy csak unatkoztok és ez egy nagy kielégülés számotokra, hogy kiírhatjátok?
2011. jún. 29. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:

+ int én...

Mindenkinek a szabad akaratára van bízva minden.

Nincsenek győztesek se vesztesek mert ez egy örök dolog... ez egyfajta egyen súly.

2011. jún. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 Smartguy86 ***** válasza:

A vallás a legrosszabb érv, ami létezik erre a problémára. Azt már régen tudjuk, hogy a vallások egymást másolták oda-vissza. A kereszténység a legnagyobb hamisítvány vallás, ami valaha létezett!


DE! A felsőbb hatalomba vetett hit azért mégis ide tartozik - gonduljunk bele! A naív és még tanulatlan ember, aki nem foglalkozott a tudományokkal, minden dologra keresett egy magyarázatot. A villámokra, a halálra, mindenre! De mivel nem tudott empirikus módszerekkel dolgozni, ezért jobbára maradt a HIT! Hitte, hogy a rajta kívül álló dolgokat valami felső hatalom irányítja. Ez lehet isten, lehet szellem. Valaha a villámlásra is azt hitték, hogy Isten haragja (Zeuszé előbb, nem az Úré!).


A másik probléma: A szellemhívőkre is igaz a mondás - "Látom, ha hiszem!" . Sajnos azért nem tudunk többet a szellemekről, mert csak azok képesek látni, akik szeretnék hinni, hogy léteznek! Így pedig sose lesz bebizonyítva semmi a témában. Véleményem szerint a szellemekre egyetlen magyarázat van: az emberi természet és elme hibája, elkorcsosulása. Egy magyarázat tétel, egy talány, ami igazolhat valamit. Semmi több.

2011. jún. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 -Alucard- ***** válasza:
37%

OH! Mi az megint okostojások gyülekezete van itt? Tudatlan barátaim nem kell nekem itt lökni az észt többet tudok róluk mint ti elég ennyit tudnotok. "Hé Alu...ha te ennyire ki-be járatos vagy a szellemvilágban miért itt írogatsz és nem velük filozofálsz?" HAHA! Erről beszélek semmit se tudtok nem lehet csak úgy ki be járkálni ott az ajtón mint ha valami szoba lenne. Filozofálni? HAHA! A tudás szintetek mint egy 4 évesé, nem tudok velük dumálni csak ha a halál küszöbén vagyok akkor látom és hallom őket. Te minek írogatsz ide ha? Azt hiszed olyan világban élsz ahol nincs ilyen..... nem baj..... majd megtudod halálod után milyen érzés céltalanul létezni ott ahol eddig még nem jártál és nem tudtál semmit.


Panem nostrum quotidianum da nobis hodie.

Et dimitte nobis debita nostra,

sicut et nos dimittimus debitoribus nostris,

et ne nos inducas in tentationem,

sed libera nos a malo. Amen.

2011. jún. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 Smartguy86 ***** válasza:

Alucard: te egy bazi nagy szerencsétlenség lehetsz :D Mi a frászért foglalkozol ezzel a témával ennyit? Inkább tedd magad hasznossá! Hiába prédikálsz itt ilyen nagy szavakkal, senkit nem érint meg. Tudod miért? Mert amíg élünk, addig vannak fontosabb dolgok is. Van tennivaló bőven! Látom neked nem sok dolgod van...


Senki nem kéri, hogy lépj velük kapcsolatba. Inkább lépj kapcsolatba végre egy nőneművel és ne csak verd a farkadat...

2011. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor nem sokára látni és hallani fogod őket

haha

viszont azt megmondhatnád hogy van latinul hogy nyald ki a sejhajom???

te se tudsz semmit csak elolvastad pár unatkozó idióta könyvét és azt hiszed nagymenő vagy

2011. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 -Alucard- ***** válasza:
87%

Ők azért nem tűnnek fel mert nem képesek átlépni a maguknak szabott határokat nem olyan könnyű csak úgy átlépni a mi világunkba csak úgy mert kedvük van rá. Valaha egykoron még a Köztes világ nem voltak annyian mint napjainkban de ők sem létezhetnek örökké a hozzátok hasonló hitetlen kutyák teszik őket feleslegessé az egyetlen olyan dolog ami fenntartja őket az a hit manapság az ember a tudomány felé hajlott így az ő világuk semlegessé válik .... biztos jó lehet halálunk után nem csak a testünket de maga a létünket is elveszíteni mert a sok kutya le se sz@rja őket, szegény nagymamátok, szegény nagyapátok azért teremtett meg benneteket hogy aztán semmimé tegyétek őket Gratulálok! Ezek vagytok csak önmagukkal törődő hitvány kutyák. Júdások! Hiába keresitek a válaszokat nem kapjátok meg őket mert ugyan hogyan? 4-szer jártam ott ahol ti nem sokat tudtam meg arról amit amiről ti soha nem tudtok meg, földi létünknek célja hogy éljünk ez soha ne feledjétek ne hogy megbánjátok hogy nem élveztétek ki azt ..... és ezt mondatot akármilyen értelemben lehet érteni.


Pater noster, qui es in caelis,

sanctificetur nomen tuum,

adveniat regnum tuum,

fiat voluntas tua sicut in caelo et in terra.

Panem nostrum quotidianum da nobis hodie.

Et dimitte nobis debita nostra,

sicut et nos dimittimus debitoribus nostris,

et ne nos inducas in tentationem,

sed libera nos a malo. Amen.

És ezzel vége.

2011. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 -Alucard- ***** válasza:
0%
"Verd a farkadat..." Akkor nagy valószínűséggel te biztos ezt csinálod minden áldott nap.
2011. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 Smartguy86 ***** válasza:
Képzelem hol volt az, ahol te 4x jártál, és mi nem jártunk még. Idegosztályon! Igaza van az előtted szólónak. Unalmadban elolvastál pár könyvet erről a hülyeségről, amit hozzád hasonló csökkent képességűek írtak, és most az általuk a szádba adott bullshitet lököd itt nekünk is. Ez egy nagy nulla. Majd ha te magad elérsz valamit, és publikálod, akkor szólj vissza. Addig meg kuss!
2011. jún. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 -Alucard- ***** válasza:
OH! Ti vagytok azok az emberek akik bevesznek mindent ha egy tudós azt mondja egy elveszett Atlantisz van a Holdon ti azt be is veszitek mert ügyesen elő is adja azt nektek, ha a tanár azt mondja hidrogént nem oxigént lélegzünk akkor ti azt már be is veszitek mert az közoktatás mi. Kuss? HAHA! Én tudom mikor kell elhallgatni viszont ti kutyák nem folyton csak ugattok itt nekem. Kuss! Menny a helyedre!
2011. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 Smartguy86 ***** válasza:

Még jó, hogy a te értelmetlen szellemes blabládra van 1000 meg 1000 bizonyíték, és a tudósok meg csak jönnek a kísérletezgetős, empirikus kutatásaikkal, meg a hülye tényekkel. Az csak babonás baromság úgyis... Hát persze.


Mi ne vegyük be amit igazoltak már, de te elhiheted azt a sok maszlagot, amit itt előadsz nekünk szellemészeti szakelőadás formájában... Azért gondolkozzál már, mielőtt a billentyűkhöz érsz!

2011. jún. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!