Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehet az, hogy nem...

Hogy lehet az, hogy nem léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
Én a honlapra azért regisztráltam fel, mert érdekel az Ezotéria. Rengeteg kérdést láttam, hogy szellem üldöz meg szellemet látok meg ehhez hasonlók. Ha ennyien látatot szellemet, hogy a fenébe lehet, hogy még mindig nincsen bizonyítva a létezésük? vagy csak unatkoztok és ez egy nagy kielégülés számotokra, hogy kiírhatjátok?
2011. jún. 29. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
Az igazolás nem igazolás még pedig mert az újabb elméletek és tudományos "tények" ütik egymást barátom.A fejlődéssel és a sorozatos agyalással jár.Ajcket Newton is a tények mellett foglalkozott az alkímiával és ezotériával szóval én amondó vagyok h a kettő nem zárja ki egymást.Mármint a "reális" tudomány és az ezotérikus dolgok.Én mind 2-őt szeretem...azért mert érdekes és másrészt azért mert legalább megfigyelem h egyes emberek milyen primitívül vitáznak a saját igazuk erőszakos bebizonyításáért.
2011. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk tény a kereszténység az egy semmi. Szinte teljesen a zsidó vallásra épül és indult ki. egyébként a szellemek léte az bizonyíték lenne a vallások hazugságaira. hiszen a szellemek rendre a földön jelennek meg és ha itt jelennek meg akkor nincsen túlvilág se mennyország se pokol se paradicsom se semmi. És ebből kifolyólag semmiféle isten sem.
2011. jún. 30. 11:18
 33/64 Jaewy ***** válasza:

A kérdező előtti válaszoló megoldotta a rejtvényemet (ott a pont) :)) Gratulálok! Tehát a két dolog teljesen megférne egymás mellet, a nyertes az aki ezt így teszi és nem úgy hogy primitív vitákba bonyolódva, erőszakosan próbálja bebizonyítani saját igazát.


Üdv. Jaewy

2011. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:

Valóban. Két áltudomány remekül megfér egymás mellett.

Nah gyártsátok tovább az aranyat, és idézzetek közben szellemeket. Sok sikert :)

2011. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 Smartguy86 ***** válasza:

A vallás és a hit alapú tudományágak, mint az ezotéria is azért nem kerül ellentmondásba saját korábbi eredményeivel, mert híveitől elvárja a tanok folyamatos és feltétel nélküli elfogadását. Ennyi az egész!


Egy vallásos ember sose fogja beismerni, hogy tévedett, míg egy tudós beismerheti, mert számára az igazság teljes megismerése a cél, míg a vallások célja egy eszmerendszer állandósítása akár az ellenérvekkel szemben is!

2011. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:

Alu fiam!

nem azt írtam hogy hiszek vagy nem hiszek a szellemekben, hanem azt hogy egy okoskodó arrogáns kis xarjankó vagy

aki folyamatosan bömböl mikor anyukája kiviszi megpisiltetni.

2011. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 Jaewy ***** válasza:
Hmmm. Alucard (visszafelé olvasva Dracula) Akkor mi is vagy te most pontosan? Egy vámpírimádó, vallásos, latin, rejtélyes, nem tudom mi... Ki fejthetnéd nekünk szívesen, ha már ilyen aktívan osztod az észt. Legalább tudnánk kitől is "tanulunk" :)
2011. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 Jaewy ***** válasza:

És ehhez fűznék még valamit :) Lefordítottam nektek Alu..vagyis Dracula barátunk latin hablatját. Lehet benne gyönyörködni :

Mi Atyánk, aki a mennyekben,

szenteltessék meg a te neved,

te országod jöjjön,

meg a te akaratod, mint a mennyben és a földön.

Add meg nekünk ma mi mindennapi kenyerünket.

És bocsásd meg vétkeinket,

miképpen mi is megbocsátunk a mi adósok,

és ne vígy minket kísértésbe,

de szabadíts meg minket a gonosztól. Ámen.


Üdv. Jaewy

2011. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 -Alucard- ***** válasza:

Arrogáns sz@rjankó. HAHA! Menny és tépj be egy lepukkant vagy épp túlcsicsázott diszkóban mindenféle agymosó zenével együtt.

És ami a legviccesebb hogy azt hiszitek mindent tudtok nálam! Isten teremtett minket de már a kezdetektől magunkra hagyott minket elvégre nem egy gyenge faj vagyunk ami nem tud megállni a saját lábán másfelől alapból azt akarta hogy ne a vallás hanem a tudomány legyen az ami irányít mindenkit és mindent máskülönben még a középkorban lennénk ha nem így lenne. Mi tagadás ezt ügyesen megoldotta a mi kis teremtönk, a tudomány és ezotéria mindig is nem egymás ellentéte hanem egymás kölcsönös visszasugárzásai csak ezt ti a sok okostojás nem jöttetek rá magatok és az a sok ezohívő akik mindenféle maszlagot mondanak egymásnak hogy el is higgyék azt. Alu fiam! HAHA! Ha tudnád hány éves vagyok úgy sem hinnéd el! Fiam. De csak ehhez értetek Júdások másokat leszólni le idiótázni mert kiáll az igazáért ..... el kell fogadni hogy hiába az erőfeszítés a sok idegegesség, beszólás most is és mindörökké is fognak olyanok lenni akik hisznek az ilyenekben.

Bátran hitessétek csak el magatokkal hogy okosabbak vagytok de én pedig még mindig csak azt hiszem 4 éves szinten álltok ki ellenem.


Pater noster, qui es in caelis,

sanctificetur nomen tuum,

adveniat regnum tuum,

fiat voluntas tua sicut in caelo et in terra.

Panem nostrum quotidianum da nobis hodie.

Et dimitte nobis debita nostra,

sicut et nos dimittimus debitoribus nostris,

et ne nos inducas in tentationem,

sed libera nos a malo. Amen.

És ezzel vége.

2011. júl. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 -Alucard- ***** válasza:
HAHA! Te lósz@rt se tudsz latinul hát ez jó. Gyönyörködök én ebbe kutya szentségtelen f@ttyú hogy még ezt is képes vagy leszólni. Az ilyeneknek még a pokol se fogadja be.
2011. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!