Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Segítség! Kinek van még förbije?

Segítség! Kinek van még förbije?

Figyelt kérdés
Emlékeztek még a förbire? Régen volt nagy divat még úgy 10 évvel ezelőtt! Nah szóval az évek óta nem használt förbim tegnap éjszaka felébrdet és elkezdett beszélni valami borzasztó mély torz hangon és világított a szeme pirosan! annyira megijjedtem hogy átrohantam a másik szobába ahol tesóm aludt és ráugrottam még jól fejbe is nyomtam! Persze lehülyézett! De nem vagyok az ez nagyon komoly volt! Ráadásul ismeretlen nyelven beszélt! Reggelre mintha mi sem történt volna csukott és lehajtott füllel volt. Nem merek vele aludni, azt hiszem kidobom!
2010. dec. 8. 19:47
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
nem ez komoly! de lehet h nem minden förbi olyan! ki tudja mikor jön rá a hoppáré!
2010. dec. 8. 20:56
 12/32 anonim ***** válasza:
Dobd ki nyugodtan. A szellem majd mást száll meg, és ha nem tudja, az egyik este, amikor felriadsz ránehezedik a mellkasadra, hogy majd megfulladsz, és lebénít. Szegény játék legalább pedig jó gazdára talál, te pedig ott maradsz valami démonnal a nyakadon.
2010. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Nekem moncsicsim van, az nem tud ilyet! :(

Már évek óta figyelmeztetem az emberiséget, hogy a förbik veszélyesebb faj, mint a reptoidok, látjátok, ez van, ha nem hallgattok rám! :D

2010. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

nekem is van egy jo nagy plüss förbim...jo pár éves már.

de ö nyugodtan aludt az éjjel is mint eddig mindig.pedig egy szobában vagyunk tizen x éve.lehet az én förbim egy jo förbi.

2010. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
nah, kint volt este a garázsban de még onnan is halottam h pofázik, ugyanis a garázs szinte a szobám mellett van! fogom oszt kidobom!
2010. dec. 9. 11:36
 16/32 anonim ***** válasza:

pinokkio bosszuja

nálad förbi bosszúja

2010. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Kérdezö ez a kérdés annyira kész :DDDDD

Te mit szívtál?:D

2010. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
semmit! komoly!
2010. dec. 9. 13:08
 19/32 anonim ***** válasza:

Hát van két elméletem:

1. Gondolom elem van benne... ha van akkor egyszerű: Kifolyt vagy elromlott és ezért be-be kapcsol..

2. Álmodtál .:D

2010. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:

kipótolnám az előző kommentelőt:

3.Képzelődtél

2010. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!