Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Segítség! Kinek van még förbije?

Segítség! Kinek van még förbije?

Figyelt kérdés
Emlékeztek még a förbire? Régen volt nagy divat még úgy 10 évvel ezelőtt! Nah szóval az évek óta nem használt förbim tegnap éjszaka felébrdet és elkezdett beszélni valami borzasztó mély torz hangon és világított a szeme pirosan! annyira megijjedtem hogy átrohantam a másik szobába ahol tesóm aludt és ráugrottam még jól fejbe is nyomtam! Persze lehülyézett! De nem vagyok az ez nagyon komoly volt! Ráadásul ismeretlen nyelven beszélt! Reggelre mintha mi sem történt volna csukott és lehajtott füllel volt. Nem merek vele aludni, azt hiszem kidobom!
2010. dec. 8. 19:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vagyok ezotéria-hívő, de azt hit nélkül is tudom: ne a megszállt tárgytól, hanem a megszálló szellemtől félj. Mertha förbit megszállta, megfogja a plüsseid, és más tárgyaid, ami akár táncot is járhat. Vegyél füstölőt, azt használd a szobádban (de ne gyűjtsd fel a házat vele) és távozik a démon.
2010. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

basszus ez nagyon durvaaaa


NEKEM IS KELL 1 ILYEN ANYUUUU !!!!!!!!

2010. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Arguuess ***** válasza:

Anyás! :D

Ez durva!

A förbiddel egy kicsit hagyj fel.

Aztán, ha tovább ökörködik, akkor b@szd ki a kukába.

Ha visszajön az az izé, akkor költözz el!

2010. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
még jó, hogy nincs Förbim.
2010. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 kockafej77 ***** válasza:
mi az a förbi?
2010. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

[link]



eza förbi

2010. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

igen ez az!!! nekem a régebbi fajta van!

ja és köszi az eddigi válaszokat, már kiraktam a garázsba majd odaadom az árvagyerekeknek karácsonyra!

2010. dec. 8. 20:35
 8/32 Neménvagyokaz ***** válasza:
De jó fej vagy.XD Odaadod az árváknak hogy őket riogassa XD
2010. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
hát inkább mint engem!
2010. dec. 8. 20:47
 10/32 anonim ***** válasza:
Tesomnak is van ilyenje.Most tisztára be vagyok szarva de hál istennek a hugom szobájába van ugy hogy nem én fogok meg ijedni.De biztos csak hülyéskedsz.(remélem)
2010. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!