Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Segítség! Kinek van még förbije?

Segítség! Kinek van még förbije?

Figyelt kérdés
Emlékeztek még a förbire? Régen volt nagy divat még úgy 10 évvel ezelőtt! Nah szóval az évek óta nem használt förbim tegnap éjszaka felébrdet és elkezdett beszélni valami borzasztó mély torz hangon és világított a szeme pirosan! annyira megijjedtem hogy átrohantam a másik szobába ahol tesóm aludt és ráugrottam még jól fejbe is nyomtam! Persze lehülyézett! De nem vagyok az ez nagyon komoly volt! Ráadásul ismeretlen nyelven beszélt! Reggelre mintha mi sem történt volna csukott és lehajtott füllel volt. Nem merek vele aludni, azt hiszem kidobom!
2010. dec. 8. 19:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
rakd be a hugod/öcsédhez, .és ha hallod, hogy este is pofázik, nem te szarsz be, de nagyon, hanem ő :)
2010. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

amúgy figyelted hogy amit az egyik kommentelő küldött linket a cikknek ez volt a címe :D : A furby visszatér


XDXDXDXDXD

ne haragudj, én hiszek neked, de valld be, ez a kettő így együtt tényleg elég vicces :)

2010. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
jah tényleg, jó durva még a cím is!
2010. dec. 14. 11:40
 24/32 anonim ***** válasza:
mi lett a furbyvel?
2010. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
élsz még , vagy megevett?
2010. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Kidobtam a kukába tegnapelőtt. Most nyugtom van. Remélem más kabala nem akar életre kelni.
2010. dec. 15. 20:02
 27/32 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy ez a furby miatt van.Alomdtál,képzelődtél vagy szellem.De ha szellem akkor visszajöhet hozzád és mivel kidobtad,megölhet.Tényleg soha nem idéztél szellemt?Még csak rá sem gondoltál hogy idézhetnél?Vagy esetleg egy barátod/barátnőd?
2010. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Nem.
2010. dec. 17. 22:45
 29/32 anonim ***** válasza:
52%
Akk nem értem,de biztos nem a förbi hibája!
2010. dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
lehet vmi démon volt.de ha kidobtad a förbit az akkoris ott van még.
2011. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!