Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Segítség! Kinek van még förbije?

Segítség! Kinek van még förbije?

Figyelt kérdés
Emlékeztek még a förbire? Régen volt nagy divat még úgy 10 évvel ezelőtt! Nah szóval az évek óta nem használt förbim tegnap éjszaka felébrdet és elkezdett beszélni valami borzasztó mély torz hangon és világított a szeme pirosan! annyira megijjedtem hogy átrohantam a másik szobába ahol tesóm aludt és ráugrottam még jól fejbe is nyomtam! Persze lehülyézett! De nem vagyok az ez nagyon komoly volt! Ráadásul ismeretlen nyelven beszélt! Reggelre mintha mi sem történt volna csukott és lehajtott füllel volt. Nem merek vele aludni, azt hiszem kidobom!
2010. dec. 8. 19:47
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

F@SZRA VÁGYIK A FÖRBIT.

UCCU NEKI, KÍNÁLD MEG A LOMPOSSAL!

2011. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Nekem is van de már csak ott van a polcra téve. Az enyém nem szokott sátánná változni csak néha olyan mintha engem nézne mikor belépek a szobába. Bisztos csak bebeszélem magamnak.
2011. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!