Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most csak komoly válaszokat...

Most csak komoly válaszokat kérek. Mi lehet ez? (a többi alul)

Figyelt kérdés
Esténkét úgy 11 tájt nagyon furcsa dolgok történnek egy 14éves lány vagyok nem hiszek a természet feletti dolgokban (1éve még hittem de most már nem)De már megint kezdek...Egyik este 11 tájt majdnem sikerült elaludnom de egyszer csak dörömbölést hallok az egyik ajtón nagyon megijedtem felébresztettem az anyukám (mert nincs elég szoba a kistestvérem anyukám velem alszik) és mondtam neki hallgatóztunk már megint mondta h nem törhettek be van riasztó.)ne féljek majd h megkérdezzük a nagyobbik tesómat h ő kopogott. de nem ő volt.így telnek a napok minden este kopogás az ajtón de tegnap nagyon megijedtem és sírtam is olyan hangja volt valaminek mintha ráesett volna az üvegasztalra az egyik porcelán oda mentem megnéztem semmi nem történt Vissza feküdtem és úgy dörömbölt valami h sírva fakadtam ijedtembe megkérdeztem anyát mi lehet ez de ő sem tudja egyszer meg vagyok a fürdő szobába és halk kopogásokat hallok amik egyre hangosabbak lesznek .ÉS én meg elrohanok.Szerintem nagyon para nagyon félek esténként és most komolyan nem viccelek:(
2010. szept. 23. 17:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Kinti ajtó? Nem egy kóbor kutya? Nekem van egy szálkás szőrű tacskóm, az iszonyatosan tud dörömbölni. Néha én is frászt kapok tőle. (De bármi is az, nem kéne senkit sem paráztatni!)
2010. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
miatyánk, szenteltvíz, hogyne... nem lenne egyszerűbb megkeresni az igazi okot, mint ilyen f...ságokkal foglalkozni? aki ilyen mondvacsinált, vagy hétköznapi dolgoktól fél, az még soha nem is félt igazán életében. egyszer menj el Harlembe, vagy akár csak egy "megfeleő" borsodi faluba, aztán megtudod hogy vannak a "szellemeknél" félelmetesebb és főleg reálisabb dolgok is...
2010. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 orsye válasza:

Szia! Én hiszek neked. Velem is hasonló történt nem olyan rég, elköltöztem otthonról albérletbe, de úgy hogy én béreltem egyedül a lakást. Velem 2x fordult elő az ami veled. Ülök a szobámba gépezek, nyitva a szobaajtó, és egyszer csak hallok egy nagy dörömbölést a bejárati ajtón... kinézek a kukucskálón, semmi. Aztán visszaültem, megint hallottam a dörömbölést a bejárati ajtón, de olyat is hallottam, hogy valaki a kilinccsel vagy a zárral szöszmötöl. Kinéztem a lépcsőházba, sehol senki. Ezen kívül, a lakásban mindig is voltak fura zajok, olyan volt, mintha valaki folyton járkálna a lakásban...

Egyébként, akik nem hisznek az ilyen dolgokban, és nem tapasztaltak ilyet, azok ne olvassák ezt a rovatot, vagy ha olvassák, akkor kíméljék meg a másikat a bunkó, gusztustalan beszólásoktól, azért ennyivel tiszteljük már meg a másikat na.


18/L

2010. okt. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Jó hogy valaki hisz nekem. az ajtó bent van és minden este hallom még mindig.Kutyám nincs nem rég pusztult el augusztusban :/
2010. okt. 13. 17:22
 35/36 anonim válasza:

Képzeljétek el, hogy múltkor ülök a WC-n, és láttam egy árnyot de így 3D-ben (imax). Úgy megijedtem hogy majd besz@rtam xD olyan hülyeségeket írtok, persze vannak lelkek, de most komolyan, "megfogta valaki és hátrarepítette meg ilyenek" kiváncsi lennék hány évesek írják ezt...


Na mind1 no para szerintem a legtöbb ilyen esetben félreértések vannak. Nyugodj meg, és induljatok el a szüleiddel kézen fogva a zaj forrása felé. Picit legyetek óvatosak, de nem hizsem hogy kéne valamitől félnetek.


amúgy "természet nem lehet lakáson belül van az ajtó.és nem az ablakból hallom." - hacsak nem a lakáson belül van a bejárati ajtó, ami nem tudom hogy lehetséges, szerintem onnan is jöhet a zaj, de nagyon félre lehet az ilyeneket hallani hidd el! ne félj nyugszik

2010. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
xDD utolsó ez nagy!:DD már nem félek tőle, igaz még mindig hallom minden nap csomószor megnéztem de semmi nincs ott ,az ajtó mögül jön az tuti de most már különösebben nem zavar majd megszűnik ...
2010. okt. 19. 17:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!