Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez vajon szellem és mit...

Ez vajon szellem és mit akarhat? (Komoly válaszokat kérek

Figyelt kérdés
Néha valaki a nevemen szólít néha úgy érzem hogy valaki figyel és amikor aludni akarok a fülembe szuszogott ez tegnap volt meg láttam valami emberformáju izét meg egy fekete gömböt és ma reggel féllercentként reccsent a fali lámpa mit akarhat?
2011. ápr. 22. 21:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ez az ember földje! Szellemek itt nem árthatnak neked. Erre kell gondolnod, és mond ki néha. Nem fogsz vele találkozni többet.
2011. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%
Keress fel egy orvost.
2011. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

A hangot kívülről hallottad, vagy a fejedben szólalt meg, mint egy gondolatszerűen?

Egyébként megnyugodhatsz, mert furcsa dolgok valamennyi emberrel történnek, csak nem mindenki tulajdonít neki jelentőséget.

2011. ápr. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Nem tud itt ártani neked senki "ilyen" ! Ne foglalkozz vele! Én egyszer ottvoltam este egyedül a mamám házában. Kinyílt a szobaajtó, pedig semmi ablak v vmi nem volt nyitva. Aztán elkezdett jönni a konyhából olyan hang mintha nyitogatnák a konyhaszekrényt. Aztán a szobából. Kimentem, ahogy odaértem a konyhába abbamaradt a (konyhai) hang, de a nappaliból léptek, kaparászás, ajtónyikorgás hangja jött még mindíg. Hirtelen benyitottam. Abbamaradt. Az utcai lámpa kicsit bevilágította a szobát, sehol senki. Aztán a nappaliból nyíló belső pici szobából köttek ilyen zörejek. Hát én rohadtul be**tam, nagykéssel mászláltam a házba amig meg nem érkezett a mamám... Volt még egy csomó más ilyen fura jelenség körülöttem ezen kívül, de csak addig, AMÍG FOGLALKOZTAM VELE. Kizártam a tudatomból, s már nincs semmi "bajom".
2011. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nyugodt vagyok csak kicsit zavar hogy itt mászkál meg szólongat mostmár nyekereg a szekrény is meg a padlásról furcsa zajok jönnek
2011. ápr. 23. 21:36
 6/24 anonim ***** válasza:
54%

Én voltam.


Üdv:

Casper a barátságos szellem

2011. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyázz ezzel akármi is. Szerezz valami jó nem csaló médiumot. Ez a szellem valószínüleg meg akar félelmiteni. A szuszogásból következtetve. Feltétlenül csinájj valamit mert a halottakból ítélve nem tudni hogy jó szándékú vagy nem.
2011. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ha meg akar ijeszteni akk még csinálja egy darabig médiumra nem akarok költeni mert drága meg egyszer csak megunja egyb baj ha szidom az anyját meg ijenem?
2011. ápr. 26. 00:26
 9/24 A kérdező kommentje:

Egyb 15 fiu lehet ismermedni XD

a szellemek a haragból vagy a félelemből táplákoznak?

2011. ápr. 26. 00:30
 10/24 anonim ***** válasza:
Hát sok elmélet van, és azt mondják mind kettöböl lehetséges. De ezek csak elméletek. Ne ingereld az biztos nem tesz jót. Én sem médiumot hivnék elsönek, de magyarországon tuttommal kevés az ilyen paranormális társaság. Vagyis elektro mágneses, hökamerás érzékelövel felszerelt csoport. De tuti ami tuti keress rá a neten.
2011. ápr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!