Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez vajon szellem és mit...

Ez vajon szellem és mit akarhat? (Komoly válaszokat kérek

Figyelt kérdés
Néha valaki a nevemen szólít néha úgy érzem hogy valaki figyel és amikor aludni akarok a fülembe szuszogott ez tegnap volt meg láttam valami emberformáju izét meg egy fekete gömböt és ma reggel féllercentként reccsent a fali lámpa mit akarhat?
2011. ápr. 22. 21:17
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Egyb mi lessz ha egyedül akarom felvenni?
2011. ápr. 30. 23:26
 22/24 anonim ***** válasza:
Idén nyáron velem is pont ilyenek történtek szuszogás szekrényrecsegés ,kopogás de csak halkan és én is hallottam h a nevemen szólított többször hajnalokban olyankor nem tudtam aludni sőt nagyon durva de azt is mondta h engedjem ki!Nem tudtam mit csinálni ezért nem foglalkoztam vele néha féltem néha nem az volt a nagyon durva amikor éjszakára bekapcsoltam a plafonventillátorom és nem egyszeri alkolommal hol leállt hol amikor hidegebb volt bekapcsolódott tök magától!Mindig ráfogtam vmire nem akartam elhinni h tényleg szellem a dolgok nem egyszerre történtek!De ha így utólag összerakom rájöttem h lehetett vmi tán még most is itt van mert egyik éjjel recsegett az egész ház anya meg én sem tudtunk aludni anya feljött és még hozzánk is benyitott mert ránk gyanakodott de nyár óta ezen kívül egy ilyen sem történt!Azzal magától véget ért h egyszer egy fejszerűséget láttam az ablakomba visszatükröződni és a nevemet mondta bármilyen durva volt nem féltem hozzászoktam.Legutolsó dolog az volt amikor olyan érzésem volt mintha vki figyelne az ajtónál ezért elővettem a fényképezőstelcsim és lefényképeztem az ajtót és fényes nappal!Szabályosan kivehető emberi tán női alak jelent meg rajta utána kamerán keresztül néztem ő is észrevette fejét odafordította nem zavarta aztán most már nincsenek ilyenek elment és sosem bántott!Bár mondjuk igaz nemrég volt egy ilyen házrecsegés néhol már mintha tárgyakat dobáltak vna anya ránk gyanakodott de nyár óta semmi más nem történt!Nemtudom mit akarnak ezek én azt mondom h tegyél a szobádba egy kamerát de vhogy rejtsd el v ne egyedül csináld + olvass utána szellem elűző praktikáknak pl:tegyél sót a szobasarkakba szentelt vizet lehet kérni meg keresztet + ne félj nehéz de próbáld meg különben felerősödik én is úgy voltam h ha nem féltem szinte semmi nem történt ha meg elkezdtem akkor majdnem 2 óráig hallottam pl h a nevemen hív kívülről jött inkább de sokszor arra fogtam h félálomba lehetek de tejesen éber voltam!
2011. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Még megvárom a következő durvább aktivitást
2011. máj. 1. 21:44
 24/24 anonim válasza:

anyád volt a szenyes ruháidatt szedte össze ...

nyugi ez tudom mijen ijesztő de túllehet élni...

2011. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!