Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez vajon szellem és mit...

Ez vajon szellem és mit akarhat? (Komoly válaszokat kérek

Figyelt kérdés
Néha valaki a nevemen szólít néha úgy érzem hogy valaki figyel és amikor aludni akarok a fülembe szuszogott ez tegnap volt meg láttam valami emberformáju izét meg egy fekete gömböt és ma reggel féllercentként reccsent a fali lámpa mit akarhat?
2011. ápr. 22. 21:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De ezek a kamerás csapatok csak megfigyelnek
2011. ápr. 26. 13:46
 12/24 anonim ***** válasza:
Mást nagyon nem lehet tenni. Esetleg ha nagyon bátor vagy, mobil hangfelvevövel kérdezd ki. DE NE EGYEDÜL! Nem tudni hogy veszélyes e. Na meg azért is kell vigyázni, mert úgy tudom hogy például a keresztény mitológiában a gömböket úgy írják le mint angyalok, vagy démonok... De az ilyen keresztény utalásoknak nem bomba biztos a hitelük, mivel akkoriban minden szellemre rányomták hogy gonosz. De amennyiben mégis démon, nagyon veszélyes lehet. Néha fényképezö géppel is el lehet kapni öket. DE EZT SE EGYEDÜL ÁM.
2011. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Ha lessz velem valaki akk hülyének néznének lekapni nem tudom mert eltűnik sztem csak ijesztegetni akar ami nem túl érdekes

de azt hallottam hogy a kamaszon csak pár hónapig maradnak rajta

2011. ápr. 26. 21:17
 14/24 anonim ***** válasza:
Hát tuttommal egy szellem itlétének ideje csak atól függ, hogy mennyi energiát tud begyüjteni a környezetünkböl. Ezt megtuggya tenni elektromossággal, elektromágneses mezöknél, amik az elektromos vezetékek csatlakozásánál jelentkeznek, és a rossz indulatú szellemek akár az embereket is lecsapolhattyák.
2011. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nyugldtan különösebben nem zavar nem sokat vok itthon
2011. ápr. 27. 22:32
 16/24 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezt komolyan kell venni. Dokumentáltak eseteket, ahol ezek a szellemek, démonok, embert is öltek.
2011. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy tudnak ölni de kamaszokat csak megszálnak mert elfolytják az érzéseiket én meg már 4 éve ezt teszem de gyerekkoromba is hallottam szal rajtam marad sztem
2011. ápr. 29. 12:07
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát ha rajtad van már egy ideje, akkor csak az energiád kellhet neki. Ha már semmisem segít, irány a templom, hozz egy papot, és kérd meg hogy végezze a dolgát. De ez általában csak gyengébb szellemek ellen válik be. Máshogy nem lehet kiüzni. Vagy pap, vagy médium.
2011. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Majd ha támad akk talán hívok
2011. ápr. 29. 22:36
 20/24 A kérdező kommentje:
Tegnap éreztem, hogy figyelnek és rohadtul elkezdtem szédülni rázott a hideg ez lehetett ez a szellem?
2011. ápr. 30. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!