Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most csak komoly válaszokat...

Most csak komoly válaszokat kérek. Mi lehet ez? (a többi alul)

Figyelt kérdés
Esténkét úgy 11 tájt nagyon furcsa dolgok történnek egy 14éves lány vagyok nem hiszek a természet feletti dolgokban (1éve még hittem de most már nem)De már megint kezdek...Egyik este 11 tájt majdnem sikerült elaludnom de egyszer csak dörömbölést hallok az egyik ajtón nagyon megijedtem felébresztettem az anyukám (mert nincs elég szoba a kistestvérem anyukám velem alszik) és mondtam neki hallgatóztunk már megint mondta h nem törhettek be van riasztó.)ne féljek majd h megkérdezzük a nagyobbik tesómat h ő kopogott. de nem ő volt.így telnek a napok minden este kopogás az ajtón de tegnap nagyon megijedtem és sírtam is olyan hangja volt valaminek mintha ráesett volna az üvegasztalra az egyik porcelán oda mentem megnéztem semmi nem történt Vissza feküdtem és úgy dörömbölt valami h sírva fakadtam ijedtembe megkérdeztem anyát mi lehet ez de ő sem tudja egyszer meg vagyok a fürdő szobába és halk kopogásokat hallok amik egyre hangosabbak lesznek .ÉS én meg elrohanok.Szerintem nagyon para nagyon félek esténként és most komolyan nem viccelek:(
2010. szept. 23. 17:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb tesód szívat.
2010. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Nem panelházban laksz véletlenül?
2010. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nem nem panelházban lakom.Egy kis családi házban a tesóm meg nincs mindig otthon mikor ezek történnek.Akkor mi lehet ez szél sem lehet be van csukva mindig mindenhol az ablak az ajtó meg be van zárva.
2010. szept. 23. 17:44
 4/36 anonim ***** válasza:
Poltergeist vagyis kopogószellem.létezése tudományosan bizonyított tény.Erős érzelmi változások hullámok okozzák.Nem lehet hogy nagyon szomorú vagy?
2010. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
54%

A föld alól támadnak a Rákemberek.

17:57 tudományosan bizonyított téény? ne röhögtess...

2010. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
2010. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

*fact (fn) = tény

példamondat: It's a scientifically proven fact! = Én írtam a wikipédia-bejegyzést róla!


[link]

2010. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Ne higyj a szellemekben!

Saját tapasztalatom: a macskák a pdláson nagy ricsajt tudnak csapni. Főleg,ha kettő veszekszik,vagy éppen egeret fognak!

Az ajtóhoz a szél faágakat csapkod,de előfordult,hogy denevér repült neki.

Mindfennek van természetes oka,csak megkell keresni!

2010. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%

aznnal hagyjátok el a házat


ez nem vicc


hivjatok valami szelleműzőt és ő megoldja


addig is menjetek ewl rokonokhoz vagy valakihez még1szer mondom ez nem vicc az életeddel játszol


ha kell segítség írj nyugodtan

2010. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
56%
van kutyád? Nem lehet hogy ő vakarózik kinn az ajtónál, és emiatt a többitől, amiket elképzelsz, rettegsz?:D
2010. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!