Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most csak komoly válaszokat...

Most csak komoly válaszokat kérek. Mi lehet ez? (a többi alul)

Figyelt kérdés
Esténkét úgy 11 tájt nagyon furcsa dolgok történnek egy 14éves lány vagyok nem hiszek a természet feletti dolgokban (1éve még hittem de most már nem)De már megint kezdek...Egyik este 11 tájt majdnem sikerült elaludnom de egyszer csak dörömbölést hallok az egyik ajtón nagyon megijedtem felébresztettem az anyukám (mert nincs elég szoba a kistestvérem anyukám velem alszik) és mondtam neki hallgatóztunk már megint mondta h nem törhettek be van riasztó.)ne féljek majd h megkérdezzük a nagyobbik tesómat h ő kopogott. de nem ő volt.így telnek a napok minden este kopogás az ajtón de tegnap nagyon megijedtem és sírtam is olyan hangja volt valaminek mintha ráesett volna az üvegasztalra az egyik porcelán oda mentem megnéztem semmi nem történt Vissza feküdtem és úgy dörömbölt valami h sírva fakadtam ijedtembe megkérdeztem anyát mi lehet ez de ő sem tudja egyszer meg vagyok a fürdő szobába és halk kopogásokat hallok amik egyre hangosabbak lesznek .ÉS én meg elrohanok.Szerintem nagyon para nagyon félek esténként és most komolyan nem viccelek:(
2010. szept. 23. 17:23
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

DE pont nagyon szomorú vagyok a kutyám elpusztult...:(

Most ez komoly életveszélybe vagyok??:O

2010. szept. 23. 19:45
 12/36 A kérdező kommentje:
Természet nem lehet lakáson belül van az ajtó.és nem az ablakból hallom.
2010. szept. 23. 19:47
 13/36 anonim ***** válasza:

ne pánikolj! próbálj meg logikusan gondolkozni, legyél erős, jól nézz körül a szobában honnan jöhet a zaj.

egyébként is, ha tényleg egy "szellem" az vagy bármi "más" dolog lenne az, tuti arra pályázna, hogy jól rád hozza a frászt. legalábbis szerintem. ha pedig pánikolsz, még jobban élvezi a dolgot.

2010. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Rendben nyugodt próbálok lenni.A füstölő és az ima segít elűzni??
2010. szept. 23. 20:49
 15/36 anonim ***** válasza:
62%
...és újabb bizonyíték, hogy wikipédiára bármilyen hülye írhat
2010. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Az én javaslatom: [link]


Legyen az ok szellemek, vagy csak képzelődés: ez a dolog jó eséllyel megoldja a problémát. Ha nem vagy jártas az agykontrollban/meditációkban, akkor nézz utána hogy lehet mélymeditációs állapotba kerülni, vagy lemenni alfába.


Nappal is megcsinálhatod, hogy éjszakára megvédje a házat az "asztrálfűrészed". De szerintem minél "frissebb" a dolog annál jobb.

2010. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
Ez minden este?:O
2010. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha minden este elkezd kopogni akkor minden este meg kell csinálni a gyakorlatot :) Igazából én szerencsére még nem találkoztam nagyon természetfölöttivel, nincs nagy tapasztalatom, csak ha valami furcsát észlelek, megcsinálom ezt és lenyugszok én is, meg a környezetem is.
2010. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 BlackSword ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy egér, vagy valami egyéb rágcsázó mászkál a tetőn... Annak is hesonló hangja... Vagy valamit mozgat a szél...
2010. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
ténlyeg életveszélybe vagy mondom hagyyátok el a házat egy időre hivjatok valakit aki majd elűzi a szellemet
2010. szept. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!