Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most csak komoly válaszokat...

Most csak komoly válaszokat kérek. Mi lehet ez? (a többi alul)

Figyelt kérdés
Esténkét úgy 11 tájt nagyon furcsa dolgok történnek egy 14éves lány vagyok nem hiszek a természet feletti dolgokban (1éve még hittem de most már nem)De már megint kezdek...Egyik este 11 tájt majdnem sikerült elaludnom de egyszer csak dörömbölést hallok az egyik ajtón nagyon megijedtem felébresztettem az anyukám (mert nincs elég szoba a kistestvérem anyukám velem alszik) és mondtam neki hallgatóztunk már megint mondta h nem törhettek be van riasztó.)ne féljek majd h megkérdezzük a nagyobbik tesómat h ő kopogott. de nem ő volt.így telnek a napok minden este kopogás az ajtón de tegnap nagyon megijedtem és sírtam is olyan hangja volt valaminek mintha ráesett volna az üvegasztalra az egyik porcelán oda mentem megnéztem semmi nem történt Vissza feküdtem és úgy dörömbölt valami h sírva fakadtam ijedtembe megkérdeztem anyát mi lehet ez de ő sem tudja egyszer meg vagyok a fürdő szobába és halk kopogásokat hallok amik egyre hangosabbak lesznek .ÉS én meg elrohanok.Szerintem nagyon para nagyon félek esténként és most komolyan nem viccelek:(
2010. szept. 23. 17:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%

3 vagy 7-er mondjatok el a miatyankot.. de ezt naponta tobbszor, es lehet szentelt vizet es tomjent is hozni a templombol, hogy ez affele szertartas legyen.


Eros legyen a hit! Nem szabad felni, erezni kell azt, hogy Isten vedelmeben vagytok!

Ez nem nevetseges, mivel lehet hallucanio, de lehet valosagos is, de a felelem a legrosszabb, amit tesztek.


A zsoltarokban talaltok imat es folyamatosan imadkozzatok es bizzatok abban, hogy a Teremto meghallgatta ezt az imat segit,

de nem feltetelesen, hanem 100%-an kell azt erezni, hogy ez megtortent, es Isten ereje megtisztitotta a hazatokat.


A szentelt vizbol minden sarokba kell spiccelni, es kozben imadkozni, sot is leheet a sarkokba es imadkozni!


A szivbol jovo ima lesz az, ami ezt megfogja szuntetni, s ezert jo az, amikor a lako vegzi es nem mas ember, de fellehet kerni egy papot is, hogy ezt megtegye, de Nektek akkor is folyamatosan imadkozni kell, 40 napig tartson ez az ima vegzes, de belso felelem nelkul!

2010. szept. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Shanokk ***** válasza:
36%
Szerintem egy Vérbéka. Vigyázz nagyon veszélyesek!
2010. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Igen, és ha ránézel akkor meghalsz. Mármint a vérbékára.
2010. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes amit írsz,persze csak ha nem kitaláltad.A pap talán tényleg segíthet.De érdemes lenne utána nézni a háznak amiben laktok,előző lakók szóbeszédei és magának a terület múltjának ahol a ház fekszik.Jómagam nem igazán hiszek az ilyesmiben mert hiszem ha látom típusú vagyok és még nem volt ilyen élményem.Akinek volt és esetleg ért is a témához egy kicsit az leírhatná hogy mi a helyzet az ilyesmikkel.Főképp arra gondolok aki írta itt hogy életveszély van,lehet csak vicces kedvében volt bár ilyennel ízléstelen.
2010. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
27%
Uram atyám, rajtatok aztán jókat lehet röhögni :D Nálunk a nyestek szoktak olyan zajokat csapni, hogy csak na! Bemennek a padlásra is, szóval bármilyen állat lehet. De most őszintén, nem furcsa az, hogy csak azok "tapasztalnak" ilyeneket, akik előtte is hittek benne, és ilyen hülyeségeket olvasgattak. Szóval nincs szellem, félni nem kell, majd csak kiderül egyszer mi volt az :)
2010. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Demonokkal van dolgod, a felelmedbol taplalkoznak es tenyleg veszelyesek. Kiskoromban a lakasban ,ahol laktunk en is tapasztaltam ilyeneket,volt egy lato ismerosom,aki azt mondta,hogy 2 nagyon eros demon van ott,amugy minden ejjel hasonlo zajokat hallottam en is,meg leestek dolgok, arnyek suhant a falon,csorompolo tanyerok,stb. Es a csalad minden tagja tapasztalta,5en csak nem bolondultunk meg.Evekig nem volt nyugodt ejszakam,nagyon feltem. Aztan szerencsere eladtuk a lakast es elkoltoztunk. Az ima amugy tenyleg segit tavol tartani oket,a Miatyank a legjobb,nekem ez bevalt. A masik ami megved teged,hogy minden reggel,amikor felkelsz kepzelj aranygombot magad kore es mondd el magadban,hogy ezt a vedelmedben kered. Ha barmi kerdesed van irj az email-emre,mert itt a sok hozza nem erto szereti hulyenek nezni az emebereket.
2010. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Szenteltess meg a pappal egy pár gyertyát,és azt gyújtsátok meg esténként.Talán segít.
2010. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat mindent kipróbálok.Én nem szoktam ilyenekkel viccelni.Nem lehet nyest,menyét mert fölöttünk egy szoba van és nem a padlás. az ajtó a fürdő felől van ott még ablak sincs a másik meg a napaliból nyílik.A háznak nincs különösebb múltja de lakott itt régebben egy rendező lakott aki meghalt (nem volt olyan híres) még 2009-ben halhatott meg.
2010. szept. 26. 17:02
 29/36 anonim válasza:
Minden éjjel tapasztalsz ilyeneket?
2010. szept. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

21:20

Mivel tudod ezt bebizonyitani?


Meg gyermek voltam es mentunk haza, az Apam nem tudott bejonni a hazba, Mi elore mentunk, es amikor az Anyu hivta Aput, akkor az csak:

nezett meredten elore es "valakihez" intezte a szavait, de lattuk a felelmet az ideget a szemeben, es kerte, hogy engedjen be, mit akarsz?

Tehetetlenseg es felelem is tarsult hozza, amikor az Anyu azt mondta, hogy gyere mar ne hulyeskedj!


Apu elindult, En mellette alltam, es egyszer csak "visszarepult"! Hatra neztem es ott volt a foldon es majdnem sirt az idegtol.

Olyan volt, mint mikor valaki felemeli es visszadobja! Nagyon felelmetes volt, En elmentem es hoztam a hittan konyvemet, azt pedig "valaki" kikapta a kezembol!


Aztan Anyu elment az imakonyveert, mivel csak Rank figyelt ez a "valaki", de Apu latta csak, Mi nem.


Amikor Anyu es a testvereim elkezdtek mondani az miatyankot, akkor lett vege ennek a cirkusznak.


Aztan papot is hivtunk, hogy megszentelte a hazat, de az Apam szemelyisege teljesen megvaltozott, mar sosem volt az az ember, mint elotte. Durva lett, erzektelen, de En nagyon sajnaltam, es most hogy irom a sorokat, csak a sirni szeretnek, mivel

elotte nagyon szeretett, es mar felnott fejjel amikor errol beszelgettem Vele, hogy mi tortent, hogy igy megvaltozott, es En emlekszem erre, akkor a nyakamban borult es zokogott!!

De nem tudott meselni errol es nem szolt, csak sirni tudott, es mindig szotlan volt, s csak gondolkozott, igy aztan rakos lett es meghalt, de a betegseget is csondben viselte el.

A Nyesek azok ugy viselkednek, mint az gorilllak, de zajjal ellehet Oket uldozni, tehat allandoan szoljon egy radio, es teljes hanggal.

En a telkemen egyedul voltam es ezt tapasztaltam, de nem feltem, aztan a radio segitett.


Egyszoval En azt kernem itt, hogy Akivel nem tortentek meg dolgok es nincs tapasztalatjuk abban, amirol a kerdes szol, akkor inkabb ne irjanak.


Vannak a foldi sikon itt rekedt lelkek, de vannak demonok is, Akik ezekbol kerulnek ki, ez szerintem attol is fugg, hogy az itt rekedt leleknek milyen a tulajdonsaga, hiszen vannak az eletben nagyon gonosz es rossz emberek a gyilkosok a bunozok, Akik olyan tetteket kovetnek el, hogy Mi emberek nem tudjuk tultenni magunkat rajta, amikor meghalljuk.

Szerintem az ilyen ember halala utan pl. ha itt rekedt a lelke, akkor az nagyon veszelyes lehet.


Tehat Mi azt tapasztaltuk, hogy az ima segit es ezert mertem ezt ajanlani.

2010. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!