Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történt velem? Veletek is...

Mi történt velem? Veletek is történt már ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

Van egy 1800-as évek közepén épült tanyánk, ahova havonta kb. 1-2 alkalommal megyünk ki.


10 évvel ezelőtt, 7 éves koromban egyszer ott aludtam a nagyszüleimmel. Valamivel éjfél után arra ébredtem fel, hogy ordítok és rúgkapálok.


Olyan volt, mintha egy idegen tudat uralkodna az elmém felett... Nem éreztem haragot, sem ijedtséget, csak úgy ordibáltam és vonaglottam... A saját tudatom be volt zárva, és egy másik tudat irányított, ez a legjobb kifejezés rá.


Arra emlékszem, hogy előtte egy kb. 15 éves lány szellemével álmodtam, melynek egész testét barna rothadásfoltok borították.


Egyébként a nagyszüleim is még mindig részletesen emlékszenek erre az éjszakára. Nagyon megrémültek.


Később elmondták, hogy nagyon csúnyán ordibáltam, olyan szavakat kiabáltam, amelyeket azelőtt sem használtam, és azóta sem használok.


Szerintetek ez mitől lehetett? Veletek is történt már ehhez hasonló?



(17/F)


2010. aug. 3. 16:32
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, sikerült. :)

Nemrég voltam egy szakembernél, aki az erejével "megnézte" a tanyát, és kiderült, hogy 14 szellem van a tanya-telken belül (egybevéve). Sok közölük a lakóépületben "található".

Az aurámban 7 idegen lelket talált. 5 közölük rosszindulatú, ártó szellem volt, 2 pedig nem. Azt mondta, hogy ilyen nagyon ritkán fordult még vele elő, hogy ennyi szellemet találjon egy személyhez "tapadva". Sikeresen elküldte őket a "túlvilágra". Kiderült az is, hogy az első négy szellem 7-8 éves koromban ment belém, a másik három 14-15 éves koromban.

A tanyai szellemeket sajnos csak akkor tudná "átsegíteni", ha kimenne oda, messziről nem tudja.

Megnézte a házunkat is, ott hármat talált. Mindhármat a szobámban. Sajnos, azok is mindig itt vannak, valószínű, hogy látják azt is, hogy most írok. :)

Szerencsére védve vagyok, mert Mihály Arkangyal segítségével védőburkot vont körém, hogy sokáig ne tudjanak "belém költözni" idegen lelkek.

2011. júl. 28. 16:12
 32/38 A kérdező kommentje:
18/F. :)
2011. júl. 28. 16:16
 33/38 anonim ***** válasza:

nos,akkor örülök h sikerült rájönnöd,hogy mi is történt.(: remélem sokáig nyugtod lesz tőlük,és nemfognak zavarni! (: és így további kellemes,boldog életet kívánok(:

"15"/L

2011. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Pontosabban 18 éves, 2 hónapos, 19 napos vagyok. (1993.05.09.) :)


Viszont ez lényegtelen... :)

2011. júl. 28. 16:24
 35/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. júl. 28. 16:25
 36/38 anonim ***** válasza:

igazán nincsmit(:

de így már akkor az őszinteség kedvéért:$ (1997.03.21)(és..igencsak lassan leszek 15 xD)

2011. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

:)


Van sok emlékem 1997-ből, pedig csak 4 éves voltam.

Legrégebbi emlékem 1994-1995 körüli. :)

2011. júl. 28. 16:42
 38/38 anonim ***** válasza:

érdekes. nekem is 4 éves koromtól vannak természetfelettivel kapcsolatos emlékeim. (:

"15"/L

2011. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!