Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történt velem? Veletek is...

Mi történt velem? Veletek is történt már ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

Van egy 1800-as évek közepén épült tanyánk, ahova havonta kb. 1-2 alkalommal megyünk ki.


10 évvel ezelőtt, 7 éves koromban egyszer ott aludtam a nagyszüleimmel. Valamivel éjfél után arra ébredtem fel, hogy ordítok és rúgkapálok.


Olyan volt, mintha egy idegen tudat uralkodna az elmém felett... Nem éreztem haragot, sem ijedtséget, csak úgy ordibáltam és vonaglottam... A saját tudatom be volt zárva, és egy másik tudat irányított, ez a legjobb kifejezés rá.


Arra emlékszem, hogy előtte egy kb. 15 éves lány szellemével álmodtam, melynek egész testét barna rothadásfoltok borították.


Egyébként a nagyszüleim is még mindig részletesen emlékszenek erre az éjszakára. Nagyon megrémültek.


Később elmondták, hogy nagyon csúnyán ordibáltam, olyan szavakat kiabáltam, amelyeket azelőtt sem használtam, és azóta sem használok.


Szerintetek ez mitől lehetett? Veletek is történt már ehhez hasonló?



(17/F)


2010. aug. 3. 16:32
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
Van egy film nem olyan durva nézd meg! a címe A Szem...olyasmi a történet, mint, amit elmondtál csak más előzményekkel...és én hiszek neked
2010. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
52%
Kaptál a szüleidtől montembájkot?
2010. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Szia Lool18!


Köszi, hogy hiszel nekem. :)


Majd megnézem azt a filmet, amit ajánlottál. :)

2010. aug. 11. 17:15
 24/38 anonim ***** válasza:
52%
Ő a gonosz éned, a sötét herceg a Prince of Persiából. Megfertőzhetett az Idő Homokja. Ha túl ideges leszel, átveheti a hatalmat a tested fölött, és így fogsz kinézni: [link]
2010. aug. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Itt van egy nagyobb kép.


[link]

the-two-thrones/dark-prince.jpg

2010. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Hoppá, itt a rövidített link: [link]
2010. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
A fenébe! Ez is rossz link. akkor mind1
2010. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Bocsi de ha nem kiabaltad, hogy ekszoszajzbuk akkor nem a mumus volt, try again.
2010. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
kopaszmalackának igaza van!
2010. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

A kérdésed kiírása óta kb 1 év telt el. am 10:47es vagyok(aki kb elöször írta h elhiszi amit írtál),azóta már velem is rengetek furcsa dolog történt.meg sem tudom számolni őket.de kíváncsi vagyok,hogy azóta sikerült-e valamit kiderítened? remélem igen!(:

lassan 15/L

2011. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!