Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg igaz lehet? Veletek...

Tényleg igaz lehet? Veletek már történt hasonló?

Figyelt kérdés
Tegnap meglátogattuk a rokonainkat és éppen a teraszukon ültünk amikor elkezdett esni az eső. Csoszogást hallottam és amikor odanéztem teljesen úgy láttam hogy a halott nagynénikém jön felénk mintha csak sietett volna be az eső elől. Pár hónapja halt meg de eddig még csak nem is álmodtam róla, és még szellemet se láttam. Úgy szerettem őt mint a nagymamámat és nagyon megviselt a halála. Szerintetek csak képzelődtem vagy létezhet ilyen?:(
2010. aug. 16. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem igaz.
2010. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
az agy sokmindenre képes...és más nem hallotta a csoszogást,mert nem néztek oda,meg semmi?mert akor csak behaluztad
2010. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem képzelődtél. A 2. válasza butaság. Csak az láthatja, akinek meg akarja mutatni magát. Nem sok emberben van meg ez a képesség, hogy láthatja őket, és ők is kiválasztják, akikkel láttatni akarják magukat. És a jelek szerint ő is épp úgy szeretett téged, mint te őt. Örülj a képességednek, és figyelj a továbbiakban is az érdekesnek tűnő jelekre.
2010. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
hát persze,hogy butaság,de pl te hogyan bizonyítod be ,ha látsz egy szellemet,hogy az nem az agyad szüleménye?főleg ha csak te látod
2010. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

16:02 akik megtapasztalták, tudják miről ír a kérdező. Akik nem, azoknak sehogy nem tudnád bebizonyítani. Ilyen esetben, ha kéznél van videofelvevő, vagy fényképezőgép (naná, hogy nincs) és az egész jelenséget felveszed, akkor sem hiszik el a kételkedők. Pont, mint az UFO téma. Aki látott, elhiszi, aki nem, annak mutathatsz róla bármit, manipulált felvételnek tudják be. Viszont senki nem tudja az ellenkezőjét sem bizonyítani.

Akit meg nem érdekel ez a témakör, legalább ne válaszoljon, tartsa meg a véleményét magának. Így csak vita kerekedik, a kérdés meg nem arra irányult.

2010. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én meg a halott kutyámat látom futkosni. Szerintem az agy idézi fel a fájdalom enyhítésére.
2010. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
de itt nem arról van szó,hogy nem érdekel a témakör,bocs,ha én nem ezoterikus módszerrel akarom magyarázni,hanem tudományossal,ami bizonyított,hogy betudjuk képzelni a dolgokat,ha nagyon akarjuk,akár tudat alatt.....én csak ezt írtam
2010. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
amúgy énis szotkam behaluzni dolgokat,amikor már több,mint 1 napja nem alszok,és teljesen kivagyok...pl mikor buliból reggel első busszal mentem haza régebben,akor is már félig az alvásba voltam,és behaluzta a dolgokat,de nem a pia miatt,mert nemittam....és nemhinném,hoyg egy doboz szellemét láttam a buszmegállóba,mert mikor felpozotam magam,akkor nemvolt ott a doboz:D
2010. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

16:18 vagyok. Megkövetlek 16:02 ill. 22.

Bocsi, azt hittem a szokásos kötekedők egyike vagy.

Ezzel együtt kitartok a véleményem mellett a szellemekről, UFO-król. Nem tud meggyőzni senki arról, hogy amit látok, érzek, 1 alkalommal véletlenül lefényképezek, az a tudat alattim műve. Véletlen kép: a lányomat fényképeztem, és ott volt az, ami nincs is. Digitálissal készült, ki is lett nyomtatva. Saját lakás saját szobájában készült fotó, amit azért nem teszek közszemlére, mert a lányom fehérneműben van rajta, és diliből lett lekapva, mert olyan eszméletlenül idétlen képet vágott. De a kép megvan, ereklyeként őrizzük.

2010. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy a szeles, esős idő kedvez a parajelenségeknek. Mennyi ideig láttad?
2010. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!