Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg igaz lehet? Veletek...

Tényleg igaz lehet? Veletek már történt hasonló?

Figyelt kérdés
Tegnap meglátogattuk a rokonainkat és éppen a teraszukon ültünk amikor elkezdett esni az eső. Csoszogást hallottam és amikor odanéztem teljesen úgy láttam hogy a halott nagynénikém jön felénk mintha csak sietett volna be az eső elől. Pár hónapja halt meg de eddig még csak nem is álmodtam róla, és még szellemet se láttam. Úgy szerettem őt mint a nagymamámat és nagyon megviselt a halála. Szerintetek csak képzelődtem vagy létezhet ilyen?:(
2010. aug. 16. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
ezeken a kérdéseken tényleg csak röhögni lehet...szellemek nincsenek ennyit írok és nem kívánok vitázni!
2010. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, főleg azokét akik nem néznek hülyének :). Amúgy csak pár másodpercig láttam.
2010. aug. 17. 10:33
 13/17 anonim válasza:

Sziasztok!

23 éves fiu vagyok, több éve szenvedek a szellem látástol, nem vagyok bolond és nem szedek semmiféle kábitószert. rtajtam kerestül szeretnének üzenni amit én megtagadok,, és kiráz ahideg ettöl, több munkahelymeet hagytam ott, az ottani szellemek véget, már nem birom orvoshoz nem merek fordulni mer a zárt osztályon találom magam. többször hallom látom a paranormális dolgokat. én nem tudok ezzel élni de muszájj lesz, éjszaka dolgozom egy irodaházban tudnék mesélni.. és nem csak ott. több éve folyik velem ez. egy mai példát hoznék fel: a nagymamám kb. 10 éve meghalt ránk ahgyott egy magnókazetátt amin ö énekel és réeben mindig hallgattuk a felvétel elött volt egy 70-80 as évekbeli zene, és ma este pont rá gondoltam hát rittig a rádioba pont abba perbe elkezdödött a zene:):) nagyon sokan hülyének tartanak voltam már szakértönéál is azt mondták hogy örüljek neki nagyon kevesen vannak akiknek igy meg mutatkoznak de én ki vagyok ettöl de borzalmasan:) akinek vannak hasonlo élményei irjon email:dujzsene@citromail.hu

2010. aug. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Léteznek szellemek!aki nem hisz bennük az ne olvasson és neviírjon választ ilyen kérdésekre!!! ÉS SZTEM TÉNYLEG IGAZ
2010. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

én hiszek neked!velem is voltak már fura dolgok szellemekkel kapcsolatban!

viszont az is lehet h nagyon hiányzik neked, és csak odaképzelted! de tényleg megtörténhetett!

2010. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
énis hiszek neked és ebben is hiszek... hát kedves 3. válaszoló kicsit lesokkolt a válaszod mert én nem akarok ilyen képeséggel rendelkezni mert biztos sokkot kapnék.... szerintem igaz... amúgy rendes emberi (tisztán) láttad? vagy véres volt?? *-* mert akkor tényleg nem akarok ilyen képseggél rendelkezni... légyszi mesélj el mindent annyira érdekel *.*
2010. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

18:56 -osnak írom

hogy szerintem meg mindenkinek nyitott ez a topik,azért kérdezte a kérdező,hogy igaz-e,mert ha csak olyanok írnának ide,akik hisznek benne,akkor hiába tenné fel a kérdést..nemtudom mennyire érthető,de a negatív visszajelzésre is számított a kérdező,ha feltette a kérdést

2010. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!