Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történt velem? Veletek is...

Mi történt velem? Veletek is történt már ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

Van egy 1800-as évek közepén épült tanyánk, ahova havonta kb. 1-2 alkalommal megyünk ki.


10 évvel ezelőtt, 7 éves koromban egyszer ott aludtam a nagyszüleimmel. Valamivel éjfél után arra ébredtem fel, hogy ordítok és rúgkapálok.


Olyan volt, mintha egy idegen tudat uralkodna az elmém felett... Nem éreztem haragot, sem ijedtséget, csak úgy ordibáltam és vonaglottam... A saját tudatom be volt zárva, és egy másik tudat irányított, ez a legjobb kifejezés rá.


Arra emlékszem, hogy előtte egy kb. 15 éves lány szellemével álmodtam, melynek egész testét barna rothadásfoltok borították.


Egyébként a nagyszüleim is még mindig részletesen emlékszenek erre az éjszakára. Nagyon megrémültek.


Később elmondták, hogy nagyon csúnyán ordibáltam, olyan szavakat kiabáltam, amelyeket azelőtt sem használtam, és azóta sem használok.


Szerintetek ez mitől lehetett? Veletek is történt már ehhez hasonló?



(17/F)


2010. aug. 3. 16:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%

Történt. Úgy hívják az ilyet, hogy álom. Az idegen tudat pedig azalatt a pár másodperctől pár percig terjedő időszak alatt érződik, amikor fokozatosan ébredsz fel, tehát félálomban vagy, és egyre többet érzékelsz a külvilágből, ugyanakkor az álmod egyes részleteit (esetleg szereplőit) is látni/érzékelni véled.


Amúgy hátborzongató, aláírom.

2010. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
52%
Nem történt velem még ilyen. Te meg csak rosszat álmodtál.
2010. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Szerintem ez több volt, mint álom.

Főleg azért, mert (a csúnya beszéden kívül) olyan szavakat kiabáltam, amiket még eddig soha nem hallottam. A nagyszüleim azt mondták, hogy volt köztük több nem magyar szó, hanem inkább latinos hangzású.

2010. aug. 3. 16:53
 4/38 anonim ***** válasza:
56%

Emberek, arra próbál minket rávezetni a kérdező, hogy megszállta egy démon, vagy szellem.

Csak kár, hogy nem igaz.

2010. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes hogy 10 évvel ezután kezdesz csak érdeklődni iránta...
2010. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
73%
Te nagyon azt akarod hinni,hogy megszállt a démon,ugye? :) Szerintem csak élénk a fantáziád. 17évesen ez még talán elfogadható.
2010. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én valóban arra szeretnélek rávezetni titeket, hogy higyjétek el, ESETLEG megszálhatott egy démon vagy szellem. Nekem és a nagyszüleimnek legalábbis - őszintén - úgy tűnt.

Azt pedig semmi esetben sem szeretném, hogy megszálljon egy gonosz lélek.

2010. aug. 3. 22:57
 8/38 anonim ***** válasza:
73%
A testeddel először akkor történt hasonló, amikor a saját gonosz lelked megszállta. Ne dramatizáld a gonosz szót, egyszerűen annyit tesz: tévelyeg még, próbálgatni akar, kevés neki a tökéletes, egyénieskedik. Jó ezt a gondolatot pár napig ízlelgetni.
2010. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező!

Ha te arra akarod itt a népet rávezetni, hogy márpedig téged megszállt a szellem (vagy akármi), akkor úgy kell feltenni a kérdést.

Mert a "Mi történt velem?" és a "Szerintetek ez mitől lehetett?" részei a kérdésednek ezesetben feleslegesek. ha arról akartál diskurzust indítani, hogy hogyan működnek ezek a dolgok, mik okozzák ezeket a jelenségeket (és mindezt olyanokkal, akik hisznek ebben, és nem tapadnak a tudománmyos magyarázathoz), akkor ezt a két mondatot tök feleslegesen írtad bele a kérdésbe. Mert ezzel csak arra invitálsz minket, hogy elmagyarázzuk, hogyan működik az álom. Látod, jött is egy pár ember, és elmondta. De te vaójában nem is arra voltál kíváncsi, amit megkérdeztél... Ezáltal nem is fogadod el a válaszokat, tehát ez tök agyatlanság ebben a formában.

Aláírom, valóban mindenki azt kérdez, amit akar és úgy, ahogy akarja, de ha hasznos válaszokat akarsz kapni, nem árt úgy megfogalmazni a kérdést...


Pl: kiskoromban ez és ez történt, tehát megszállt egy szellem/démon/kutyaszalámi. Veled történt már ilyen?


Kész.

Amúgy első voltam, és jöhetnek a lefelé mutató hüvelykujjak, gyűjtöm őket, ide velük!

2010. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
45%
sztem csak túl sokszor nézted meg a "kör" c. horrort, és megjelent samara, az álmodban xdd
2010. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!