Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történt velem? Veletek is...

Mi történt velem? Veletek is történt már ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

Van egy 1800-as évek közepén épült tanyánk, ahova havonta kb. 1-2 alkalommal megyünk ki.


10 évvel ezelőtt, 7 éves koromban egyszer ott aludtam a nagyszüleimmel. Valamivel éjfél után arra ébredtem fel, hogy ordítok és rúgkapálok.


Olyan volt, mintha egy idegen tudat uralkodna az elmém felett... Nem éreztem haragot, sem ijedtséget, csak úgy ordibáltam és vonaglottam... A saját tudatom be volt zárva, és egy másik tudat irányított, ez a legjobb kifejezés rá.


Arra emlékszem, hogy előtte egy kb. 15 éves lány szellemével álmodtam, melynek egész testét barna rothadásfoltok borították.


Egyébként a nagyszüleim is még mindig részletesen emlékszenek erre az éjszakára. Nagyon megrémültek.


Később elmondták, hogy nagyon csúnyán ordibáltam, olyan szavakat kiabáltam, amelyeket azelőtt sem használtam, és azóta sem használok.


Szerintetek ez mitől lehetett? Veletek is történt már ehhez hasonló?



(17/F)


2010. aug. 3. 16:32
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Még soha sem láttam a Kör című filmet.
2010. aug. 4. 16:49
 12/38 anonim ***** válasza:
hát te ne is nézd meg mert nálad valósággá válik...
2010. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
Ferike mi van veled? :D kiabáltad hogy ekszöszájzbúúk? Szólj Julinéninek hogy szedje ki belőled a szarvasembert :D
2010. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
54%
ebbe mi a nagy szam? remalmod volt XD amugy en is kiabalok ismeretlen szavakat reszegen:P
2010. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

érdekes amit írtál..ilyen velem még nem történt..(eddig)mostnaában egyre furcsább dolgokra leszek figyelmes..én elhiszem h igazat mondasz ...

a nagyszüleidtől talán kérdezt meg h kik éltek a tanyán elöttük..az talán ad valamilyen választ az álmodra(arra a lányra)

13/L

2010. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
érdekes , hogy mindig DE TÉNYLEG nem csak itt hanem ami más kérdés is fentvan , hogy CSAK lányok haluznak be ilyeneket...valami baj lehet velük...
2010. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Szia 10:47!


Köszi, hogy hiszel nekem. :)


Megkérdeztem a nagyszüleimet, és kiderült, hogy többen haltak már meg a tanyánkon. (Főleg az 1800-as években és az 1900-as évek elején.)

Találtam egy nagyon régi, 1900 körüli fényképet, amelyen az a lány van, akinek a szellemével álmodtam. Legalábbis nagyon hasonlít rá...


Egyébként találtam sok régi könyvet is, a legrégebbi 1834-es kiadású. Szép, cirill betűkkel van írva. Nem magyar nyelvű. (Ha ez számít valamit...)

2010. aug. 10. 13:19
 18/38 anonim ***** válasza:
Most akkor láttad is a "szellemet"?:D Istenem...Eddig még nem tudtad mi az most meg már rögtön tudod h a lány aki a képen van megszállt téged... -.-" Bocs de ez így kicsit értelmetlen. :)
2010. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
0%
szerintem még az is kiderül , hogy a kérdező volt előző életében a szellem...
2010. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
10%
azt is mondtad, hogy exöszájszbúúúk?
2010. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!