Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vágyik valaki az örök életre?

Vágyik valaki az örök életre?

Figyelt kérdés
Nem jobb lenne elmúlni és kész?
2011. jan. 29. 16:54
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

nekem biztosan nem kéne!!főleg hogy körülöttem miden és mindenki elmúlik...de nem csak ezért,nekem nem kell :/

jobb ha nem tudom hány év múlva megdöglök! habár én most meg akarok ;)

2011. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
54%

úgy tényleg nincs értelme, hogy csak saját személye lenne az egyénnek öröklétű, ráadásul úgy, hogy csak "rosszat" él át az ember. de ha mindenki egyszerre és boldogságban, akkor azért más a helyzet. s a poén az, hogy vágyni sem kell rá, hiszen ez van, csak észre kell venni...az, hogy tapasztalunk születést és halált nem azt jelenti, hogy a tudatunk/elménk megszűnik létezni. ez egy enyhe félreértésen alapszik, ahogyan az is, hogy az élet igazságtalan és szenvedés csak. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A lélek halhatatlan tudod 23gr.
2011. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Utolsó: ez nem igaz, városi legenda.

Hallottam már 4g, 21g, 70g változatban is.

2011. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Jason Becker ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!


A lélek örökké él, ha tetszik, ha nem! Bizony ám, minden jóságával és hibájával együtt visszatért az Origo-ba, ami jelen eseteben egy hatalmas, mindent meghatározó és csakis pozitív erejű energiahalmaz! Röviden csak Istennek emlegetjük. Ezen lehet sokat vitatkozni... Mindenkinek szabad akaratából adódik hite...

2011. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Csak az ostoba.
2011. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Én igen!:) Akár fiatalon akár öregen:)

Nem rég elhunyt egy hozzám közel álló ember, aki igen fiatal volt. Elgondolkodtam mennyi is az élet.. egy pillanat alatt letelik..

Ma nagypapám születésnapja volt és ahogy néztem őket(az öregeket) olyan boldogság fogott el,hogy igen ők is megvannak még nekem 67évesen :) de azonban az is megfordult a fejemben,hogy egy nap talán arra ébredek, hogy már nem lesznek.. :( és még talán le sem telt az idejük.. :( szörnyű belegondolni .. úgy hogy igen csak jó lenne ez az örök élet dolog:)

2012. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!