Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vágyik valaki az örök életre?

Vágyik valaki az örök életre?

Figyelt kérdés
Nem jobb lenne elmúlni és kész?
2011. jan. 29. 16:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Az örök élet elég sz.r lenne.


Az örök fiatalságot viszont elfogadnám. Csak tudjak befejezni akkor, ha már nincs kedvem tovább élni.

2011. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Örök élet? Soha...


Örök fiatalság, és egyben szabadság? Na az jöhet!!

2011. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Én el tudnám képzelni.Szeretteimet mindig ölelni,s a rengeteg vágyamat,álmomat megvalósítani...Ezerszer is bejárnám a világot,mert ahhoz,hogy a többi kultúrát,várost,falvat,stb.mind megismerjük,ezer élet is kevés lenne.Megtanulnék minden nyelven,fotóznék,repülnék,pilótája lennék az összes géptípusnak,mindenfajta kutyám és lovam lenne,vezetnék,autóznék örökké...És még ezer más.Rengeteg dolgot szeretnék tanulni,sokféle munkahelyen dolgozni,és egyáltakán-annyi mindent csinálni,hogy mondom,ezer élet is kevés lenne talán:)
2011. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Cory Rose ***** válasza:
Én igen, de csak úgy hogy örökké fiatal is maradok, mondjuk 24-25. Rengeteg dolog van amit kipróbálnék, vagy ami lenni szeretnék de hát ez nem lehetséges sajnos, mert nincs annyi időm. A reinkarnáció (hamár ebben a témában vagyunk) sem vigasztal, mert hát ugye elfelejtjük az előző életünket, céljainkat, stb, személyiségünk sem ugyanaz lesz..
2011. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

'nem jobb lenne elmúlni és kész?'

ezt úgy mondod mintha örökké élnénk.

amúgy nem, nekem max az tetszene ha olyan 20 évesen élnék 100évig, utána meghalnék. bár abba se vagyok biztos hogy feltétlen tetszene. jó ez így, még a végén túlnépesednénk.

2011. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
A lélek örök életére gondoltam.
2011. jan. 29. 17:36
 7/27 anonim ***** válasza:
Én eltudnám képzelni kb úgy 20 évesen az örök fiatalságot, persze nem egyedül , úgy kikészülnék .
2011. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiatalság csak az öregséggel, az élet a halállal együtt értékelhető. Mint pl. az étel is akkor ízlik különösen, ha éhes vagy, vagy a napsütésnek is csak akkor örülsz, ha tudod milyen az eső.

Én nem szeretnék örökké élni itt a földön, de hiszek benne, hogy a halál után is van valami. (élet, mennyország, nirvana, nem tudom)

Rossz lenne, ha a halállal vége lenne mindennek, de örökké élni sem lenne jó.

2011. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy csak én élek örökké, és mindenki más kihal mellőlem, nem.
2011. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Mindenki örökké él, úgyhogy nem is kell választanunk... :))

Persze a testünk az egy életre szól, de a szellemünk örök.

Ezt azok az emberek pontosan tudják, akik látják vagy érzékelik a szellemeket.

Aztán újjászületünk, és tapasztalhatunk ismét...

2011. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!