Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Anyu lehetett? Miert? Csak...

Anyu lehetett? Miert? Csak normalis valaszokat kerek.

Figyelt kérdés
2eve meghalt anyu az alberletbe ahol laktunk mert rakos volt. amikor meghalt kimentem az utcara mert nagyon feltem. par perc mulva az udvaron lattam egy feher valamit nezett. . utanna eltunt. meg aznap reggel elkoltoztunk onnan egy masik alberletbe. ott egy este beszelgettunk a parommal es leszakadt a karnis. . nem volt regi. . . a temetes napjan mamanal megszolalt a csengo pedig nem allt ott senki. . 18/L
2010. júl. 7. 13:05
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
van olyan hogy minden este. de olyan is hogy 2hetig nem. te?
2010. júl. 13. 20:04
 42/44 OliaTIRA válasza:
enyem ez a kerdes.
2010. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:

Elösször is részvétem.

Biztos ő volt. Én anyum érzékelem a mai napig pedig 10 éve meghalt. Nagyim is meghalt őt is érzem amikor hiányoznak olyan érzés mintha ott lenének velem amikor meg feszült és ideges vagyok érzem, hogy vmi megnyugtat. De a semmiből. Ők azok én tudom, sokan igazolták ezt hogy valamit éreznek körülöttem. Amúgy meg nagyival sokat álmodok, olyat hogy átölel csak ölel és mondja hogy szeret majd mondja h nekem mennem kell menjek vissza és majd nemsokára láthatom. tuti hogy álmomban vele vagyok.

De ez jó érzés. Ő segít nekem és vigyáz rám. Szeretem.:) te se félj!!!

2010. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 OliaTIRA válasza:
kedves utolso: kicsit felek. es anyuddal mit almodsz?
2010. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!