Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudok Fehér mágiát...

Hogy tudok Fehér mágiát használni? Vagy esetleg feketét? Milyen szavakat kell ki mondani vagy mit kell csinálni? (de ne ilyen rituálékat) csak normális válaszokat kérek ()

Figyelt kérdés
előre is köszönöm
2010. júl. 3. 13:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
21%
Én azt szoktam mondani,ha pld. egy személyt akarok megátkozni,vagy rosszat akarok neki,akkor nem csinálom a rosszat,csak azt szoktam mondani,amit akarok,hogy történjen vele..vagy pedig azt mondom,ami a legrosszabb esetben történhet..múltkor mérgembe azt mondogattam az egyik ismerősömre(szívemből utálom,ez nemfog megváltozni),hogy:"megdöglessz!egyszer úgyis megdöglessz!" aztán azóta sincs férje..meg nem is volt..:P
2010. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
THX a választ
2010. júl. 3. 13:35
 3/29 anonim ***** válasza:
18%
Hát mondjuk PL: meditáció és a sötétcség erejére gondolsz akkor talán a lelked át ál a sötétcségre én itt kezdeném de ez elég veszélyes dolog is lehet .. engem is érdekelnek az ilyenek , csak egy gond van hogy ez a valoságban nem létezik.
2010. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

"a lelked át ál a sötétcségre "

Ezen jót nevettem, köszönöm :)


Hatmilliomodjára is: a mágia nem színes. Ez egy eszköz, amit lehet jóra és rosszra is használni. Ha tényleg komolyabban szeretnél foglalkozni vele, és nem "varázsszavakat" várni, amiket 20 perc alatt betanulsz, akkor olvasgass a témában. Először is meg kellene ismerned mit is akarsz te ebből az egészből tudni. A kérdésed annyira általános, hogy lehetetlen rá értékes választ adni. Arra ne is számíts, hogy rövid időn belül nagy dolgokra leszel képes.

2010. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
15%
Csak fekete mágia létezik, mindegyik sátáni.
2010. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Jó de mén nem akarok olyan nagy dolgokat...
2010. júl. 3. 20:42
 7/29 anonim ***** válasza:
33%

Mózes ötödik könyve 18. fejezet:

"

Ha bevonulsz arra a földre, amelyet az Úr, a te Istened ad neked, ne tanuld meg az ottani néptől az utálatos dolgokat. Ne akadjon közted senki, aki fiát vagy lányát arra készteti, hogy tűzön menjen át. aki jövedőmondásra, varázslásra, csillagjóslásra, vagy boszorkányságra adja magát; aki bűbájosságot űz, szellemet, vagy lelket kérdez; aki halottat idéz. Mert aki ilyet tesz, utálat tárgya az Úr nevében; az Úr a te Istened emiatt az utálat miatt űzi ezeket a néped elől."


Tehát a sátánnal, így a bálványokkal, pogány dolgokkal kell spirituális kapcsolatot kötnöd, és az ezotériát is bele kell rakni. A rituálé az a mágia.

2010. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
És amit 2500 éve egy sivatagban pár zsidó kőtáblákra vetett az úgy van és punktum.
2010. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

A fehér mágiát a feketétől az különbözteti meg, hogy a fehér mágia nem ártó szándékkal és/vagy a lehetséges következmények teljes tudatában cselekszik, míg a fekete nem. Így nincs fekete vagy fehér, csupán a "mágus" tudása és szándéka a megkülönböztetés oka.


Így ha megfelelő tudás nélkül csinálnál valamit, csak "fekete" lehetne, azt meg szívből nem javaslom....

2010. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
A fekete szó eredetét a gyakorlati mágiára vonatkozóan arab gyökerekre vezetik vissza, ahol a fekete "rejtettet" is jelent. A fekete mágia tehát elsősorban rejtett mágia, nem feltétlenül ártó szándékú, inkább öncélú.
2010. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!