Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudok Fehér mágiát...

Hogy tudok Fehér mágiát használni? Vagy esetleg feketét? Milyen szavakat kell ki mondani vagy mit kell csinálni? (de ne ilyen rituálékat) csak normális válaszokat kérek ()

Figyelt kérdés
előre is köszönöm
2010. júl. 3. 13:22
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Harry Potter egy homokos csicska
2010. júl. 9. 14:06
 22/29 anonim válasza:
Szerintetek én mi vagyok ,ma amikor hazaértem véletlenül meglyelent egy fény gömb a kezemen mi lehet ez
2010. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
exeszájszbúúúk!
2010. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

egyszerű:szívből,őszintén kívánnod kell a másiknak azt amit szeretnél neki.és ne kételkedj magadban! szóval nem szükséges semmiféle rituálés szertartás.

DE tudnod kell,hogy minden amit másnak kívánsz az visszahat rád! ezért ne kívánj gonosz dolgokat másnak szándékosan mert te is meg fogod szívni,talán még jobban mint az akinek kívánod.

2010. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
ja igen azt elfelejtettem hozzá tenni,amit már mások is írtak itt,hogy gyakorlat kell hozzá,és némi tudás...amit sajnos nem tudok neked itt elmagyarázni.de rá fogsz jönni magadtól is,csak csináld gyakorold.még az se kizárt,hogy elsőre sikerülni fog,ha eléggé nyitott vagy rá.sok sikert!
2010. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szerintem keress magadnak egy mestert ha van rá alehetőséged, mert a fehér mágiával nem sokra mész, a fekete meg seperc magával ragad... nem hiszem hogy egyedül kéne próbálkoznod...de ahogy érzed...én szóltam..
2010. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
köszi minden választ:)
2010. júl. 20. 12:06
 28/29 A kérdező kommentje:
De milyen mestert?
2010. júl. 23. 19:27
 29/29 anonim ***** válasza:
Hát egy mestert aki tudja ezeket...ha nagyon érdekelj írj privibe, és akk segítek...
2010. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!