Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudok Fehér mágiát...

Hogy tudok Fehér mágiát használni? Vagy esetleg feketét? Milyen szavakat kell ki mondani vagy mit kell csinálni? (de ne ilyen rituálékat) csak normális válaszokat kérek ()

Figyelt kérdés
előre is köszönöm
2010. júl. 3. 13:22
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
értem amit mondotok de hogy kell?
2010. júl. 6. 09:02
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Arra itt nem fogsz választ kapni, a megtanulásukhoz hosszú évek kitartó munkája kell. A fekete mágiához pedig még több mint a fehérhez. Az a sanda gyanúm, hogy benned nincs meg a kellő önkontroll, fegyelem, elszántság és intelligencia sem a gyakorlásához, ha itt várod a megoldást a problémáidra.
2010. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de te honnan tudod?nem is ismersz engem!és ez az oldal azért van hogy megkérdezzem vagy netán tévedek?
2010. júl. 6. 13:16
 14/29 anonim ***** válasza:
45%

Akkor te meg magyarázd el nekem a kvantumfizikát pár mondatban úgy, hogy megértsem és alkalmazni is tudjam. Elvégre az oldal kérdezésre van. Körülbelül hasonló kaliber.


Nem ismerlek, de a válaszaidból szűrtem le a szintedet, ez bőven elég volt a véleményem kialakulásához.

2010. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Kellet neked ide irnod nem vagyok kiváncsi rád
2010. júl. 6. 15:55
 16/29 anonim ***** válasza:
még az első oldalon: 07-03 18:09-es kommentelőnek 100%osan igaza van...az utána levőn meg jót mosolyogtam.:)
2010. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%
minden szónak ereje van, de mágikus hatást ritkán szoktak egy varázsszóba tömöríteni, ahogy gondolod, leszámítva a rituális szövegeket, de azok is vagy ténylegesen erőt hordozó ősi szavak vagy általuk tudod magadban megerősíteni a célt, és akkor tulajdonképpen mindegy hogy mit mondassz.
2010. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nos akkor hogy kell?(mert még senki nem mondta el)olyan is lehet hogy valamelyik emberbe nincs varázserő?
2010. júl. 7. 17:28
 19/29 anonim ***** válasza:
80%
mindenkiben megvan a teremtés ereje, amit misztikusan varázserőnek titulálnak. Elég a puszta akarat, hogy hass: ha tisztán, sallangoktól mentesen vágyod azt, amit el akarsz érni, eléred. :)
2010. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
50%

Nézz több Harry Potter-t és megtudod.

Avada Kedavra!

Crucioooo!

2010. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!