Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mire való a boszorkánytükör?...

Mire való a boszorkánytükör? (Csak normális válaszokat! )

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm nagyanyjának van egy olyanja, 6szögű fekete tükör és körbe van keretezve a csillagjegyekkel.. Azt a történetet hallottam, hogy 2x is rengeteg légy gyűlt a tükör elé.. :S Meg amúgy van még ott 3 lábú asztal, meg a családi urnák :S félelmetes Meg, hogy az öregasszony megnyitott valami kapukat a másvilág felé, és esténként a szellemek kaparják a falakat.

NEM KAMU


2010. jún. 27. 10:31
 1/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
A tükörmágia és ezen belül a tükörnézési technikai annyira ismert, hogy itt a GYK-n én is írtam már róla, keress rá.
2010. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
OFF: Bassszus! Felelmetes.
2010. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Tényleg félelmetes volt, tegnap este ott voltunk náluk, és a nagyanyja sötétben mászkált fel-le :S

2010. jún. 27. 11:04
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Semmi más.csak zakkant az öreglány. Ti is ilyenek lesztek,ha hisztek az ilyen hülyeségekben!
2010. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*****

Itt le tudod tölteni A.D.Wood: Varázstükör című könyvét.

Benne van, hogy készíts ilyet, és hogy mire való.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a tükör fekete, akkor azt általában nem szimpla idézésre használják sztem, és az ilyenek ált ritka erősek, főleg ha régiek... amennyiben nem akarjátok, hogy ottlegyenek a lények meg szellemek, írj üzit.
2010. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen fekete és régi, de nem a miénk, hanem ismerősöm nagyanyjáé :) és ismerősöm is elvan a néhai nagyapjával ( :S ) és pont ez benne a bizar. Engem érdekel csak ez a dolog, ő elvan vele :/. Amúgy mesélte, hogy régen meg akarták semmisítetni a tükröt, csak 50ezret kértek volna érte, és inkább nem is foglalkoztak vele többet.
2010. júl. 5. 15:34
 8/9 A kérdező kommentje:
Jah amúgy azt nem írtam, hogy ismerősöm a nagyanyjával él egy házban (ketten laknak ott)
2010. júl. 5. 15:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez esetben...írok e-mailt.
2010. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!