Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Anyu lehetett? Miert? Csak...

Anyu lehetett? Miert? Csak normalis valaszokat kerek.

Figyelt kérdés
2eve meghalt anyu az alberletbe ahol laktunk mert rakos volt. amikor meghalt kimentem az utcara mert nagyon feltem. par perc mulva az udvaron lattam egy feher valamit nezett. . utanna eltunt. meg aznap reggel elkoltoztunk onnan egy masik alberletbe. ott egy este beszelgettunk a parommal es leszakadt a karnis. . nem volt regi. . . a temetes napjan mamanal megszolalt a csengo pedig nem allt ott senki. . 18/L
2010. júl. 7. 13:05
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
:(
2010. júl. 7. 13:11
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Először is részvétem.

Amúgy bármi megtörténhet, nagyon sajnálom. Nálunk is történtek furcsaságok, mikor meghalt a nagypapám.

2010. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a fehér alak biztosan a ő volt, a csengő esetleg, a karnis pedig szerintem szinte biztos, hogy nem ő volt, bár lehet, hogy fel akarta hívni magára a figyelmet vele, vagy nem tudom, mi oka lett volna letörni a függönykarnist.

Egyébként részvétem :(

2010. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem lehetett, főleg ha hiszel ezekben. Én hiszek...
2010. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
100%
Szerintem,ha nagyon szeretted,és nagyon ragaszkodtál hozzá,akkor akár ő is lehetett.Egyébként részvétem!
2010. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Állitólag idő kell egy léleknek hogy átjusson a túloldalra,szóval valószínű Ő volt az.A csengős dologban is lehet valami,de a karnis leszakadása elég erős már sztem,nem lehet h próbált máshogy is jelezni csak nem vettétek észre és azért történt ez a karnisos dolog.Vag yaznap éppen olyan történt,vagy hangzott el ami neki nem tetszett és ezért csinálta?

Amugy részvétem :(((

2010. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim válasza:
12%

ugyan mar

szellemek nem leteznek

az a feher izet te elkepzelted

a karnis valoszinuleg nem volt jo

es az a csengo pedig valoszinuleg valami vicc volt

2010. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
22%
14:04-essel értek egyet, szellemek nem léteznek... anyud nagyon hiányzott neked, és nagyon szeretnéd beképzelni, hogy valamelyik tárgy, vagy valami ő...
2010. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
93%

Nekem tavaly halt meg a nagymamám,Ő is rákos volt. Kórházban volt sokáig,ott is halt meg éjszaka 2-kor.Nagyon vágyott haza. Később a nagyi szomszédja mondta,hogy abban az időpontban a kutyája nagyon ugatott,vonyított. Kimentek az udvarra,de semmit nem láttak. Nagyapám halála után is voltak furcsa dolgok,de Őt nem tudtam lelkileg elengedni,csak segítséggel.

OFF:Ha valaki nem hisz ilyen dolgokban minek olvassa és minek válaszol.

2010. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
13:59 es lehet hogy probalt jelezni csak nem vettuk eszre. parom probalt vigasztalni nevettunk egy kicsit. ekkor szakadt a karnis
2010. júl. 7. 15:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!