Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Anyu lehetett? Miert? Csak...

Anyu lehetett? Miert? Csak normalis valaszokat kerek.

Figyelt kérdés
2eve meghalt anyu az alberletbe ahol laktunk mert rakos volt. amikor meghalt kimentem az utcara mert nagyon feltem. par perc mulva az udvaron lattam egy feher valamit nezett. . utanna eltunt. meg aznap reggel elkoltoztunk onnan egy masik alberletbe. ott egy este beszelgettunk a parommal es leszakadt a karnis. . nem volt regi. . . a temetes napjan mamanal megszolalt a csengo pedig nem allt ott senki. . 18/L
2010. júl. 7. 13:05
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Anyu 51éves korában halt meg. ne haragudj hogy eddig nem irtam meg eddig. nagyon rossz volt a tesvéreim jöttek be az iskolába és amikor megláttam öket azt hittem anya jól lett és megyünk hozzá a korházba de erre nem szoltak semmit és akkor már tudtam hogy anya meghalt és egy világ dölt össze bennem az az érzés még azota is bennem van. és még ennyi év után is nagyon nehéz feldolgozni de szerintem már nem is fogom tudni ugy érzem ezt nem lehet.:(((
2010. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
dehogy haragszom:) nekem anyum 43eves volt mikor meghalt. es azota poszttraumas streszben szenvedek sajnos:(
2010. júl. 10. 22:02
 23/44 A kérdező kommentje:
otthon halt meg 11orakor es csak hajnal 3kor vettuk eszre hogy meghalt furcsa volt hogy nem szolt hogy igazitsuk meg a parnajat:( ( nagyon vekony volt mar) 175cm 45kg
2010. júl. 10. 22:05
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
annyira szomorúak az ilyen dolgok. én is sokat szenvedek attol is hogy amikor utoljára láttam nem tudtam hogy akkor látom utoljára és nem tudtam el mondani neki hogy mennyire szeretem.
2010. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
igen.sajnos. en is. . .
2010. júl. 10. 22:08
 26/44 A kérdező kommentje:
21:41es. . annak orulnek ha elne. . . :( es kicsit felek tole.
2010. júl. 10. 23:21
 27/44 A kérdező kommentje:
koszonom a sok hozzaszolonak a valaszt:)
2010. júl. 10. 23:22
 28/44 anonim ***** válasza:

igen sajnos nem lehet feldolgozni és mondhatom soha sem lesz jobb ez a fájdalom az idő sem segít.én az a kommentező vagyok, akinek 10éve halt meg az apukája mai napig nehéz, de én tudom, hogy velem is ott volt.amúgy ő 33 volt amikor meghalt.


ahogy mondták nem szabad félni tőle! de el kell engedni a szellemét, hogy ne ragadjon itt a földön és tovább tudjon lépni és miután tovább lépett még dönthet úgy, hogy veled marad őrangyalként, hogy vigyázzon rád. nem tudom miért de biztos vagyok benne, hogy így döntene!

2010. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Utolso:Most hany eves vagy? En 18. / meg van hogy megyek ki wcre este sotet van a lakasban es mintha ott lenne anyu/ de ha kint vagyok a konyhaban akkor is szokott ilyen erzesem lenni.
2010. júl. 11. 15:10
 30/44 anonim ***** válasza:

kedves kérdező 20éves vagyok.

és milyen érzés fog el amikor úgy érzed, hogy ő van veled?milyen formában érzékeled a jelenlétét?


én álmomban szoktam látni főképpen és beszélgetni vele.és tudom nem csak "álmok" és nem a tudatalattim csap be. képzeld el volt, hogy azt álmodtam apu haza érkezik.ezt elmondtam a nagymamámnak, aki teljesen ledöbbent, mert ő és még mások is ugyanazt álmodták.minden egyezett az öltözete, a kocsi, az időjárás, szó szerint minden..stb. és nem előzte meg SEMMI, szóval se évforduló se semmi. ezért vagyok benne biztos, hogy velem volt. a jelenlétét csak akkor éreztem amikor volt egy súlyos autóbalesetem a mentők azt mondták, hogy ez a második születésnapunk.Mielőtt belénk jöttek volna éreztem, hogy velem van.Mintha átölelt volna.

2010. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!