Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Anyu lehetett? Miert? Csak...

Anyu lehetett? Miert? Csak normalis valaszokat kerek.

Figyelt kérdés
2eve meghalt anyu az alberletbe ahol laktunk mert rakos volt. amikor meghalt kimentem az utcara mert nagyon feltem. par perc mulva az udvaron lattam egy feher valamit nezett. . utanna eltunt. meg aznap reggel elkoltoztunk onnan egy masik alberletbe. ott egy este beszelgettunk a parommal es leszakadt a karnis. . nem volt regi. . . a temetes napjan mamanal megszolalt a csengo pedig nem allt ott senki. . 18/L
2010. júl. 7. 13:05
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
részvétem anyukád miatt! nekem is meghalt anyukám ö is rákos volt:((. én azt halottam hogy azért lehetnek ilyen dolgok mert nem tud rendesen nyugodni esetleg valami még bánthatja.
2010. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Részvétem.

Igen, lehetett az amire gondolsz, pl. a mi családunkban is voltak hasonló élmények, de aki ilyet nem élt át és egyébként is "kockafejű" az nem hiszi el.

Édesanyád próbál(t) jelet adni, hogy ÉL, ilyenkor a lelkek "hadonásznak", próbálgatják a korlátozott képességeiket a kapcsolatfelvételre használni, több-kevesebb sikerrel. (A siker függ a lélek korábbi tapasztalataitól, ügyességétől és a "vevő" figyelmétől.)

Javaslom ezt elolvasni:

Michael Newton : LELKÜNK ÚTJA

[link]

2010. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
16:36os hany evesen halt meg anyud? :(
2010. júl. 7. 23:11
 14/44 A kérdező kommentje:
valami banthatja?nagyon szerettem anyumat o is engem. anyu nem tudta hogy megfog halni.
2010. júl. 7. 23:17
 15/44 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat. irhattok meg ha akartok.
2010. júl. 7. 23:19
 16/44 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

"valami banthatja?

nagyon szerettem anyumat o is engem."

Talán csak ezt akarja ő is mondani. Gondolj rá szeretettel, ő ezt biztosan érzi.

"anyu nem tudta hogy megfog halni." - ez a jellemző az ilyen "szellemes" esetekre, mert ha felkészült volna, elbúcsúzott volna alaposan, akkor nem lenne ez...

De semmi baj, köszönj el tőle gondolatban és tudd, hogy jó helyen van és még találkoztok! Élj úgy, hogy büszke legyen rád! Minden jót!

2010. júl. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Szerintem is anyukád lehetett az.Részvétem
2010. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

Részvétem! Nekem apukám halt meg tíz éve, sokáig velem volt és vigyázott rám.


Szerintem is anyukád szelleme volt, de a miértekre csak te tudhatod a választ, mert biztos vagyok benne az olvastak alapján, hogy köztetek mély és bensőséges kapcsolat volt, különben nem veled akarná felvenni a kapcsolatot és feltételeztem, hogy te sokkal fogékonyabb vagy az ezoterikára.

2010. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo: Igen hiszek a szellemekben. meg meg sok masban is. . . Anyuval mindent megbeszeltunk. Olyan volt mint a legjobb baratnom.
2010. júl. 9. 07:32
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Reszvetem. En hiszek az ilyen dolgokban es szerintem is Anyukad volt. Orulj neki, meg Veled van es ez szerintem jo es nem kell felni.
2010. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!