Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Anyu lehetett? Miert? Csak...

Anyu lehetett? Miert? Csak normalis valaszokat kerek.

Figyelt kérdés
2eve meghalt anyu az alberletbe ahol laktunk mert rakos volt. amikor meghalt kimentem az utcara mert nagyon feltem. par perc mulva az udvaron lattam egy feher valamit nezett. . utanna eltunt. meg aznap reggel elkoltoztunk onnan egy masik alberletbe. ott egy este beszelgettunk a parommal es leszakadt a karnis. . nem volt regi. . . a temetes napjan mamanal megszolalt a csengo pedig nem allt ott senki. . 18/L
2010. júl. 7. 13:05
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
ugy erzem hogy valaki nez en is szoktam almodni vele. Amikos elmondom valakinek aztmondja bekepzelem de biztos hogy nem igy van.
2010. júl. 11. 16:48
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak a szomorúságtól képzelődtél, vagy igaz lehet, hogy ő volt. Vannak természettfeletti jelenségek.
2010. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
nem kepzelodtem. . . biztos hogy o.
2010. júl. 11. 19:08
 34/44 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukád így próbálta jelezni,hogy úgy is képes tartani veled a kapcsolatot,ha fizikailag nincs jelen.
2010. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb előfordul hasonló jelenség és úgy érzed ő az,szerintem beszélj hozzá.Biztosan örülne neki.
2010. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el édesanyádat, kérd meg, hogy távozzon, mert mindkettőtöknek jobb lesz úgy, hisz neki már másutt van dolga... Nem szeretnék belemenni, de tényleg fontos, hogy engedd el! Beszélj hozzá nyugodtan...

Lelkünk útját én is javaslom, összesen 3 része van.

2010. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
elfogadtam h meghalt. de olyan rossz h nincs tobbe.
2010. júl. 11. 22:13
 38/44 anonim ***** válasza:

Igen nagyon nehéz, de kicsit benned él tovább!És a szeretet, ami köztetek volt soha sem múlik el az egy örök kapocs marad.


Hogy érzékeled álmaidban?Beszél?Vagy csak egyszerűen érzed, hogy mit szeretne mondani, olyan kissé telepatikusan?

2010. júl. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Igen beszel almomban. Hogy szeret meg hogy mindig velem lessz.
2010. júl. 12. 08:48
 40/44 anonim ***** válasza:

Nálam más milyen! Az én álmaimban apu nem beszél, de mégis hallom és tudom, hogy mit akar mondani. Nagyon furcsán hangzik, de így van.

És milyen gyakran érzed őt?

2010. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!