Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történt már valakivel hasonló?

Történt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés

Ezt még kiskoromban tapasztaltam(talán 5-6 éves lehettem),azóta megragadt bennem.

Ültem a nappaliban a szoba közepén,barbiztam.Anyukám kinn volt a konyhában,épp főzőcskézett.Hirtelen mintha valami a hatalmába kerített volna és iszonyatos félelem markolt a szívembe,úgy dobogott a szívem,mint még soha.Mintha egy láthatatlan,gonosz erő vett volna körbe.A reakcióm az volt valamiért,hogy egyből hátranéztem,bár semmit nem láttam,nem volt a hátam mögött semmi.Felkeltem és kifutottam édesanyámhoz.

Történt már veletek hasonló?Soha nem féltem még annyira,mint akkor,abban az egy percben.


2011. jan. 9. 03:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

utolsó:oké jól csinálod haladunk a probléma megoldásában...

az ilyet csak valami rossz szellemnek vagy rosz léleknek lehet betudni csak az baj hogy van egy ilyen ha valaki meghal akkor elhagyja az anyagi(nem pénzben hanem kézzelfoghato dolgokban) létet és tuljut ezeken az anyagi dolgokon ott nincs jó és riossz.de viszont én is éreztem ilyet és aki nem hisz azokban amit nem lát ők találták ki a pánikrohamot alvásparalízist(probáltam megnézni nem nyitotta meg) és hasonlokat.nem tudom elképzelni hogy pánikroham lett volna egyedül az ágyban .egyetlen igazi öröme az embernek az alvás.csunya lenne ha már attól is félnénk.amugy nagyon othon vagyok a pánikbetegségben ugy tapasztalatként mint magyarázatokban.

Szerintem nem elfogadható magyarázat az amikor az ember alszik és fölkel és félelmet érez ugy hogy egyedül van.nem tud megmozdulni és ahogy már irták FÁJ A FÉLELEM!!!!!!!!(na most ez ugy az érdekes hogy este van és fülhagatóval halgatom a padlás varázskönyv 1 című dalát.az a nem semmi ien álapotban.)

fél az ember ugye nem kellemes de elmulik az ugy jo.viszgondolni rosz meg ha az ember elmeséli megkönyebbül.na de ez amikor nem bir mozdulni fáj a félelem és tényleg ha tul van rajta akkor abszurdnak tünik annyira hogy el sem mesélni.nm feltétlen azért mert nem hinnék el hanem valami érzés miatt ami megmagyarázhatatlan.tehát én nem tudom elképzelni hogy ez pánikroham lett volna.ez valami szellem vagy lélek ki hogy nevezi."örülj"hogy fiatalkorban kapott el ugyhmond az érzés és tompultak benned az efelöl érzett emlékek.

2011. jan. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Esetleg előző életbeli emlék feltörése,de ami valószinűbb az megszállás valamilyen idegen lény erejének hatalmának kiterjesztése feletted.Lehetett démon is.Lehetne még találgatni,de ilyen idős korban még elég érzékeny az ember.
2011. jan. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Egy éjjel a párom egy haverjával volt, tudtam, hogy semmi komoly dolog vagy baj nem lehet velük. Hívtuk egymást többször is. Mondjuk nem is tudok normálisan elaludni amíg nem ér haza biztonságban. Annyi volt, hogy félálomban ilyen furcsa érzés töltött el és úgy éreztem, hogy nem tudom kontrollálni a lábam. Olyan volt, mint ha lebénult volna. És féltem is. Ahogy magamhoz tértem elmúlt az érzés. Alig mertem visszaaludni de nagyon fáradt voltam. Később megint megtörtént. Aztán nemsokára hívott a párom, hogy összetörték a kocsiját. Semmi bajuk nem lett. Nem tudom, hogy ez megérzés volt vagy micsoda de rossz volt. Hasonló rossz érzésem szokott néha lenni és utána történik is általában valami rossz. Néha jelentéktelen de akkor is furcsa.
2011. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
nekem kiskoromban olyan volt hogy emeletes házunk van és fent van a fürdő szoba és mindig siettem felvenni a pizsimet mert éreztem ezt az érzést a szivem mindig nagyon dobogot és futottam le a lépcsőn a semmi elől. aztán kinőttem, de ha eszembe jut fürdés után akkor megint elkezdek egy kcisit félni
2011. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 KÁELEF ***** válasza:
Pánikbetegség, pánikroham, minden tünet erre utal, okozhatja fiatalabb korban hormonális változás is.
2011. febr. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Előző!A pánikbetegnek időnként majd' kiugrik a szíve valóban és még sok más egyéb kellemetlen TESTI tünetet is érzékelnek, de nem nézegetnek hátrafelé ,mert gonosz jelenlétet érzékelnek!Tehát a pánikbetegek nem kívülről érzik a veszélyt, hanem saját testi reakciójukat értelmezik félre és attól rémülnek meg.Amit a kérdező tapasztalt, az egyszerű ijedtség.Én már csak tudom,hisz pánikbeteg vagyok, ismerem az összes tünetet.Viszont volt részem olyasmiben is, amiről a kérdező írt, volt úgy,hogy hirtelen rettentő félelem fogott el,mert éreztem,hogy valami "rossz"dolog van a közelemben és veszélyben vagyok, na,akkor én is sprinteltem,mint a nyuszi ,,de ez egész más volt,mint egy pánikroham.
2011. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!