Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek az időkiesésben,...

Hisztek az időkiesésben, Valakivel már történt ilyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 20:42
1 2
 1/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
85%

Ezt úgy adod elő, mintha mindenkinek egyértelmű lenne, hogy mit értesz időkiesésen.

Volt ismerősöm, akinek tényleg egy UFO miatt volt ilyen, de olyat is ismerek, akinek rendszeresen van, mert leissza magát.

2010. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hogy volt lehet nem ide tartozik.De egyszer utaztunk a metróval és mituán mentünk 1 vagy két megállót ugyanott jöttünk ki ahol felszálltunk .ez tán a térelméletekhez tartozik :D ám lehet visszaszálltunk az ellenkező metróra már nem emléékszem de nagyon furi volt.Kicsit elvoltunk tévedve.
2010. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen, rengetegszer előfordult már velem, főleg olyan 12-16 éves korom között. Volt, hogy 2-3 perc esett ki, és volt olyan, hogy közel egy-másfél óra! Rettentő furcsa volt, de egyáltalán nem rémisztő. Máig nem tudom megmagyarázni.
2010. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem ami megmaradt, kb. egy éve volt: jöttem ki suliból, és emlékszem, hogy mentem éppen le a lépcsőn, előrébb két srácot láttam. Utána arra ébredtem, hogy már a buszmegálló felé megyünk. De mondták barátnőim, hogy elmentünk a két srác mellett, és én hátrafordultam, rámosolyogtam az egyikre, és elkezdtem neki integetni...soha nem láttam még őket, és nem is szoktam vadidegeneknek integetni alapesetben...:D

18/L

2010. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is olyan régen történt velem ilyesmi,de szerintem elbóbiskolhattam,vagy ilyesmi!Kiesett kb. negyed óra hajnali kávézás közben,a furcsa az hogy észre sem vettem,csak kicsit később!
2010. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Anyunak volt már ilyen mesélte nekem,hogy várta haza a tesómat,ránézett az órára,fél 2 volt,meggyújtott egy gyufát,aztán a következő pillanatban belépett az ajtón a tesóm,3 óra volt,nem tudja máig,hogy mi történt abban a másfél órában a sütő mellett,máig rejtély...
2010. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem is volt már olyan, de az többek közt egy sörivóverseny után történt, nem írtad, de sztem nem ilyen jellegűekre gondolsz :P
2010. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt már párszor.Alvászavaros vagyok és előfordult,hogy séta közben aludtam 5 percet,mire feleszméltem egy km-el odébb voltam,csak így egyik pillanatról a másikra.Meg néha összefüggésben volt az alkohollal is :D
2010. máj. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán köze lehet az idő érzék elvesztéséhez is...

Velem még nem volt, de a hétköznap délelőttökön nem lenne rossz... :P

2010. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Eddig csak alkoholtól :)
2010. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!