Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek az időkiesésben,...

Hisztek az időkiesésben, Valakivel már történt ilyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Velem olyan volt, hogy egy padnál vártam a barátnőmet (aznap akkor találkoztunk először) és láttam kijönni a házukból. Aztán egyszer csak eltűnt, nem láttam hol van, azt hittem eltakarja valami, de csak nem jött... Aztán rá, lb 3 percre (ismét) kijött a házukból, de akkor már oda is ért hozzám. Eközben végig a házuk ajtaját néztem, tehát nem mehetett vissza, de meg is kérdeztem és azt mondta, csak egyszer jött ki. Nagyon furcsa volt, mintha láttam volna előre a jövőt...
2010. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nekem volt olyan,hogy a sulibol mentem haza busszal...és felálltam,odementem a hátso ajtohoz,és láttam h nagyon esett az esö...

aztán "felkeltem" és akkor ültem az ülésen,és akkor utána pont ugyan az volt amit láttam,és ezt csak utána vettem észre,hogy pont ugyan az történt.

nemtudom mi volt de már igy párszor "láttam a jövöt":D:D:D

2010. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!