Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha úgy érzem...

Mit jelent, ha úgy érzem valakivel kapcsolatban, hogy találkoztam már vele? Veletek volt már ilyen? Történt valami?

Figyelt kérdés
nagyon ismerős a hangja, kinézete, és első látásra rögtön éreztem, hogy már ismerem, pedig kizárt, hogy tényleg.
2010. nov. 24. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Álmunkban beleláthatunk a jövőbe.Tehát álmodhattál vele,ezért volt ismerős,csak már az álomra nem emlékszel.
2010. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Deja vu :D xXD
2010. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hogyne, ezt hívják "DEJA VU"-nek :)

mindenkinek van/volt/lehet ilyen érzése személyekkel, helyszínekkel, eseményekkel kapcsolatban...

[link]

2010. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem nem de javu. az csak egy pillanatra vonatkozik nem? én meg úgy érzem, mintha ismerném (tudnám mit fog mondani/csinálni) stb. és nem csak egy ideig, hanem mindig. :O
2010. nov. 25. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Lassan már 1 éve írtad a kérdést, de úgy érzem válaszolnom kell. Én nemrég találkoztam egy férfival. Hasonló érzéseim voltak vele kapcsolatban. Nálad vannak fejlemények? Történt azóta valami? Bocsi az offért
2011. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
semmi baj. egyébként nem. olyan várnom kell még rá, hogy rájöjjön, hogy "létezem" érzésem van. elég furcsa.
2011. nov. 3. 10:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Csak várok és várok, de nem történik semmi. Tudom, hogy nekünk dolgunk van egymással. De nem tudom, hogy miért vannak ilyen érzéseim irányába. Gondolom neked is hasonló érzéseid vannak. Sajnálom, hogy még nem sikerült dűlőre jutnotok. Sok sikert.
2011. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Velem is sokszor van ilyen. A minap egy hölggyel szóba álltam, olyan volt mintha már évek óta ismernénk egymást, úgy beszélgettünk. Pedig csak 18 vagyok.
2012. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!