Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A fényképezőm arcfelismerője...

A fényképezőm arcfelismerője egy tök üres szobában bejelölte egy "arcot" (? ) és követte a mozgást, majd megállt.

Figyelt kérdés
A fotón kivehető egy emberi forma. Szerintetek a gépem zazult meg vagy tényleg valami(vagy valakit???) befogott. Még annyi,h a garázsban összeesett és meghalt előtte az ott lakó néni. (Kb 2 héttel a halála után csináltunk képket a házról, amit árulunk)
2010. okt. 22. 11:01
 71/102 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaah hogy az a lámpa.. hát nekem továbbra is csak a fószer látszik amit bejelöltem meg két paca. ha itt szellem van akkor az a csávóka lesz
2010. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
100%
CSesszétek meg rájöttem hogy van!!!! amit bejelöltél két kört előző előtti az egy ninja szerű alak ...!!!! egybe van a kettő látszik a szemöldöke minden..!! megcsinálom és felteszem!!
2010. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 anonim ***** válasza:
100%
[link] EHHEZ NÉZZÉTEK MEG!!! EHHEZ KÉPEST NÉZZÉTEK ODA AZ EREDETIT
2010. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,sztem cserélj függönyt,túl sok a fej rajta!!:D Én még olyat is észrevettem a függönyön,amit még senki!A két kör mellett ha szemből nézzük kicsit jobbra,még egy fej látható,figyeljétek meg jól!!
2010. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:
100%
Az öreg csávó alatt, még van egy homo sapiens is.. és vissza néző pózba ..
2010. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
71%
meg jobbra felette egy halál fej fehérrel.. meg egy majom a csillár felett.. ez hülyeség..
2010. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 anonim ***** válasza:
100%
igen az alsó szem jobb oldali sarkán kicsit feljebb ott a sziluett csak a körök miatt nem tudtam még azt is bekarikázni.amúgy a linkedet nem lehet megnyitni
2010. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:
100%

Na,egyre több szellem van abban a szobában!Különösen a függönyt kedvelik.Biztos az ablakon át közlekednek.

Az idős bácsi arc nagyon jó!

2010. okt. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
100%
Most már meglehet.. amúgy én vettem észre vagy 20 ember fejet tegnapxD
2010. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:
100%
Végignéztem, végigolvastam mindent. Hát az biztos, hogy ha házat akarnék venni, nem ez lenne álmaim háza. Legfeljebb a rémálmaimé. Akárhogy is nézem, sok arcot fedezek fel, ijesztőket, rémeseket, közömböseket. Ha ez a függöny mintájától lenne, szerintem egyforma arcokat, mimikákat lehetne látni. Nekem riasztó, még jó, hogy ennél egyszerűbb a mi fényképezőgépünk. Bár azzal is sikerült a saját szobánkban a lányomról olyan felvételt készíteni, amin rajta van valami, ami nincs is, nem is volt ott, csak a képen látszik. Máig nem tudjuk, mi az. Sajnos én nem vagyok képben a technikával, különben már valahogy kértem volna véleményt róla ezen az oldalon.
2010. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!