Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A fényképezőm arcfelismerője...

A fényképezőm arcfelismerője egy tök üres szobában bejelölte egy "arcot" (? ) és követte a mozgást, majd megállt.

Figyelt kérdés
A fotón kivehető egy emberi forma. Szerintetek a gépem zazult meg vagy tényleg valami(vagy valakit???) befogott. Még annyi,h a garázsban összeesett és meghalt előtte az ott lakó néni. (Kb 2 héttel a halála után csináltunk képket a házról, amit árulunk)
2010. okt. 22. 11:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:
79%
Első vagyok, szerintem nincs ilyen képe, csak szórakozik velünk:(
2010. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 anonim ***** válasza:
73%

szerintem is...pedig én is kíváncsi lettem volna rá

annyira ügyetlen meg nem lehet vki h a www.kepfeltoltes.hu -ra nem tudná feltenni a képeket aztán belinkelni ide...

2010. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 anonim ***** válasza:
73%
Ráadásul az egész nem lenne több fél percnél...
2010. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 anonim ***** válasza:
42%
KAMU!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/102 A kérdező kommentje:

Annyira rossz indulatúak vagytok,h borzasztó! :) Azért, mert nem azonnal linkeltem, vagy mert nem tudtam hogy csináljam, hazudok???? :S


[link]


[link]


[link]


az első képen paint-tel bejelöltem háromkarikát. Ha ráközelítetek, kirajzolódik egy-egy arc. A komoly,h a szeme teljessen látszik...kicsit hidegrázós. Az ablak mellett a kisköröknél látszik a sziluett, a köröknél kb a nyakszirt (vagymilye) látszik....

Most gondolom várhatom,h SENKI SEMMIT nem lát, vagy fotoshop.... :D

2010. okt. 22. 17:13
 36/102 anonim ***** válasza:
85%
akárhogy nézem én nem látok szellemet a képen, amit bejelöltél az a meggyűrődött függöny semmi több
2010. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 A kérdező kommentje:

Ha a meggyűrődött függöny, miért jelölte ,eg az arcfelismerő és követte? Azért linkeltem a harmadik képet, mert ott más a fény, mert hátrébb léptem, de ott is jelölte a képfelismerő... Az utolső képen sincsen függöny gyűrődés.

Én nem igazán hiszek "szellemekben, lelkekben" vagy nem tudom hogy kell hívni. De ez felkeltette a kiváncsiságomat. JA! A gépem azóta is csak a felismerhető arcot fogja be. A házba nem mentem vissza azóta.

2010. okt. 22. 17:26
 38/102 anonim ***** válasza:
85%
Hát bocsi, de szerintem ebben a szobában nem volt semmi sem!
2010. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 anonim ***** válasza:
100%
Na,az első két képen a lámpán kirajzoló arcot tisztán látom.Nem vág valami vidám képet szegény...A függönyökön és sok kicsi arcot vélek felfedezni.De ez meg olyan dolog,hogy én szinte bármilyen ábrákból képes vagyok összerakni egy arcot.Úgyhogy itt kicsit elbizonytalanodtam.De igen,lehet szellemfotónak nevezni pláne így,hogy a fényképező is ilyen furán működött.
2010. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim ***** válasza:
85%
Ja,a 3.képen nem látom ,azokon semmi különöset nem fedezek fel.
2010. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!