Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyiért javítanák meg a...

Mennyiért javítanák meg a fényképezőm?

Figyelt kérdés

Van egy kis samsung fényképezőm és sikeresen leesett az asztalról. Az objektív meg épp kint volt és arra érkezett. Tehát most az objektív ferdén áll kifelé így se be se ki kapcsolni nem tudom mert nem tud betekeredni.

Megérni megcsináltatni vagy inkább vegyek újat?:/ nincs most nagyon keretem egy hasonló kaliberű gépre...

Mennyiért csinálnák meg?


2011. szept. 21. 16:55
 1/4 csapacsupa ***** válasza:
Általában nem éri meg megcsináltatni mert olyan alkatrészek romlanak el amihez a szerelőnek új gépet vagy alkatrészcsomagot kell rendelnie Kínából és a szervizdíj kb. 10-20e Ft-ra rúgna. Attól függ persze, hogy milyen a gép.
2011. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szerintem ez maximum egy objektív csere lenne.

viszont én valami max 5000 forintos árról álmodom... mert ha sokkal felette van a közeljövőben nem lesz fényképezőm :/

2011. szept. 21. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
5000 forint kb. a bevizsglálás, plusz az alkatrész >> gazdasági totálkár...
2011. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

D:

a szerelők miért belőlem akarnak megélni D:

2011. szept. 21. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!