Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyiért (nagyjából) javítaná...

Mennyiért (nagyjából) javítanák meg az Xbox360-amat?

Figyelt kérdés

Azt csinálja, hogy egy nagyjábóli 10 perc játék után (mind1 mivel megy) eltűnik a kép, és először színes, kék, piros..stb..színű lesz a képernyő, majd az is eltűnik és sötét a kép. De hang az van. Szerintem mindenképpen valami melegedés probléma lehet, mert ha várok mondjuk egy 10 percet és visszakapcsolom, akkor ismét elindul, majd idővel ugyanezt a hibajelenséget produkálja. Ez egy memóriakártyás alapgép, ami ki van chippelve. Kérdésem az volna, ha esetleg berontok egy konzol szervíz szerűségbe, mennyire nyúljak mélyre a pénztárcámban, vagy a legegyszerűbb választ kapom, hogy kuka?


Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 20. 08:03
 1/4 Antimod ***** válasza:

Esetleg mind a három led pirosan ég a konzolon?

Nálam ugyanez volt a gondja, vissza kell forrasztani valamit, kb. 8 ezerért csinálták meg. De az a baj, hogy az is csak ideiglenes, és utána már javíthatatlan.

2011. okt. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, az a vicc, hogy egy LED sem piros, két zöld van, ugye a két joy-t jelzi. Semmi hibaüzenet. Megy, mert hallod a hangot ha nyomsz valamit. Most találtam egy szervízt itt Érden ahol lakok. Leírtam a hibajelenséget, és várom az árajánlatukat a szervizelésről. Majd meglátjuk. még egy 6000-8000 ezer, azt mondom megérné, mert újat nem veszek.


Köszi szépen azért. Üdv.

2011. okt. 20. 09:07
 3/4 Antimod ***** válasza:

Nálam sem égett a három LED, csak a szervízben már. :D

Egyébként három éves volt a gép, és kb. 1 éve javíttattam, mondjuk nem játszom vele minden nap, de még jól működik.

2011. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én sem oly sűrűn.:) Majd meglátjuk mi lesz a szervízben az ajánlatuk.


Hali

2011. okt. 20. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!