Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A fényképezőm arcfelismerője...

A fényképezőm arcfelismerője egy tök üres szobában bejelölte egy "arcot" (? ) és követte a mozgást, majd megállt.

Figyelt kérdés
A fotón kivehető egy emberi forma. Szerintetek a gépem zazult meg vagy tényleg valami(vagy valakit???) befogott. Még annyi,h a garázsban összeesett és meghalt előtte az ott lakó néni. (Kb 2 héttel a halála után csináltunk képket a házról, amit árulunk)
2010. okt. 22. 11:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim válasza:
100%
Én a bekarikázott képen semmit sem látok.De a lámpánál az ülőgarnitúra tükröződik vissza.Még az a narancs szinű takaró is látszik benne.Vagy az a mintája?
2010. nov. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim válasza:
100%
ki kell nagyítani úgy, hogy rákattintasz és úgy látszik egy szomorú arc
2010. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 anonim válasza:
100%
Nekem nem nyitja meg egyik képfeltöltéses képet sem... azt írja nem találja az oldalt.
2010. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/102 anonim ***** válasza:
Akáűrmennyire is nézem őket: SEMMI.
2010. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
csak a lámpán látom az arcot
2010. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 anonim ***** válasza:
a bekarikázott képen én isten vagy jézus arcát látom bajszosan és szomrú tekintettel
2010. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:

A képfelismerő a f.gépen egy algoritmus, színre árnyékra, stb. érzékel... ha egy alakzatot, jó szögből távolságból fényképezed, simán arcnak érzékeli. Ha alaposabb az algoritmus, még akkor sincs kizárva a téves érzékelés... Ha pedig gyatra, akkor még egy szmájlit is arcnak vesz..

Én akárhogy néztem a képet, nem láttam semmit.. mikor elolvastam ki,mit hol lát akkor észrevettem. Ergo ha akarok, búbos partiüreges fecskét is kereshetek rajta...

A kép máskülönben zajos, egyszóval olyan mint mikor a tv sistereg... Egyszóval sötét pontok összekötögetésével, lehet jézust, öregapót, gyereket... meg még a f*sz tudja mit kapni...

Ezen a képen nincs semmi különös, ha valóban van ott valami akkor ugyan abban a napszakban fényképezd le megint ha akkor is van rajta hasonló mintázat/arc.. akkor elgondolkodok rajta...

Persze a szellem hívők válaszát már a fülemben hallom: Akkor nem voltak ott!!!

2010. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
az első képen jól lehet látni az arcot.
2011. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2010-12-29 12:21



Neked adok igazat, szerintem sem arc van rajta. Akinek éles a fantáziája, az mindenben feltud vmilyen képet, alakzatot ismerni, pl az első képen a 2 sötét pont meg alul egy vonal olyan mintha egy arc lenne, de ez önmagába még nem csoda...

2011. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 anonim ***** válasza:
Nem egy tökéletes bizonyíték,de szerintem ez már alakul.
2011. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!