Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A fényképezőm arcfelismerője...

A fényképezőm arcfelismerője egy tök üres szobában bejelölte egy "arcot" (? ) és követte a mozgást, majd megállt.

Figyelt kérdés
A fotón kivehető egy emberi forma. Szerintetek a gépem zazult meg vagy tényleg valami(vagy valakit???) befogott. Még annyi,h a garázsban összeesett és meghalt előtte az ott lakó néni. (Kb 2 héttel a halála után csináltunk képket a házról, amit árulunk)
2010. okt. 22. 11:01
 51/102 anonim ***** válasza:
100%

Most megnéztem még1szer a második képet...

A függöny bal felső sarkában valóban mintha egy fej lenne,nagy szemekkel,de sztem az csak a függöny mintázata,még mindig azt állitom!:P

2010. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 anonim ***** válasza:
14%
De a függönynek nincs arca.Vagy igen?
2010. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a függöny tele van rajzolatokkal. A csillár bal oldali (ha szemben vagyunk a képpel) búrája mellett közvetlenül van egy arc profilból, de sztem az a függöny mintája.
2010. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/102 anonim ***** válasza:
85%

"De a függönynek nincs arca.Vagy igen?"


A függöny mintás!!Simán bele lehet beszélni az egyik mintába,hoyg az egy arc...

2010. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 A kérdező kommentje:
Három szem annyira konkrétan látszik,h nem lehet azt mondani,h a függöny! :D A sziluettet nem látjátok?
2010. okt. 25. 18:18
 56/102 anonim ***** válasza:
76%
Hat en a fuggonyt akarhogy is nezem, nem latok semmit:S A lampan ha nagyon bemagyarazom, akkor van egy kopasz csecsemo, de szerintem csak tukrozodik valami rajta. Viszont a lampa es az ajtofelfa kozott olyan, mintha lenne egy szem egy szemoldokkel:) (rajzolt) mokas:D
2010. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg még egyszer lefényképezni ha most nem lesznek ott vagy épp máshol tűnnek fel akkor lehet h szellem de ha ugyan ott lesz akkor csak a függöny mintázata
2010. okt. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/102 A kérdező kommentje:
Nem megyek a házba mostanában. De szeretnék "kontroll" képeket csinálni. Többen az arcokat nézitek, de nem magamtól kerestem valamit, hanem az arcfelismerő!!!! fogta be a mozgást. JA! Felhőket nyáron fotóztam sokszor és NEM csinálta meg ezt a gép. A baloldalon az ablak mellett nem látjátok a sziluettet???? Szerinem azt fogta be, nem a függönyön láthatóakat, mert a mozgás nem oda ment, hanem a sziluetthez. Olyan,mintha valaki fél oldaslt állna ott.
2010. okt. 26. 10:34
 59/102 anonim ***** válasza:
71%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem ez inkába függöny és a tapéta mintájának a játéka. Én is látok a függöny mellett valamit kirajzolódni, de - bár hiszek a szellemekben - nem győz meg. Ha a falon lógó képek fölötti üres falrészt (azaz a kép bal oldalát) kinagyítva, alaposan végignézed, láthatsz nagybajuszú, kicsit krumpliorrú bácsikát, egy mackófejet, sőt én még a sikoly-maszkot is "megtaláltam" a tapéta mintában (középső linket néztem meg).

Az arcfelismerő néha fals mozgásra is "ugrik", pl. ha egy fuvallat meglibbentette a függönyt, az elég is neki, hogy kövesse a mogást, hiszen közel s távol ez az egyetlen "inger".

2010. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/102 anonim ***** válasza:
100%
Én megnéztem még egyszer nagyon alaposan a képeket,de az ablak mellett baloldalt,ha kiesik a szemem,akkor sem látok sziluettet.Csak a lámpán látom az arcot továbbra is.
2010. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!